reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Jak leżałam na patologii ciąży z J. przychodził młody ksiądz spowiadać i komunię dawać. I jednego razu zapytał mnie: "Dlaczego te panie, które już urodziły mają większe brzuchy niż pani?" Wytłumaczyłam mu po chłopsku "Jak coś rosło 9 miesięcy to w 1 dzień nie zniknie". Zadziwiony był:-D
 
reklama
Ja duzo cwiczylam przed ciaza z Celinka, a juz na maxa to brzuszek. Taka rade dal nam wlefista w liceum i moze to te mocne miesnie trzymaly go.
Mam wiesci od kolezanki jak jej. Orka nje je to cukier w normie jak tylko zje to cukier swiruje, jutro maja miec bilans plynow a w poniedzialek cos beda wiedziec.
Susi ja tez w topie siedze, tak goraco u mnie. A polowa grzejnikow wylaczona.
 
Susi mąz ogarnal ale w nocy ok 24 :-) jak ja spalam. Rano to on tak wczesnie w soboty nie wstaje tylko ja :-) a o rozpakowywaniu tez dzis myslalam. Mysle tak jak Ty. 2 tyg i bum!:-)

Nifla fakt. Ale sie usmialam z tego ksiedza:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja z jednej str. bardzo bym chciała już maluszka mieć po "tej" stronie ...a z drugiej...oj czuję strach!!!

Nifla - brawo...czasem trzeba chłopu wytłumaczyć...a ksiądz też człowiek :tak:

Jagna - a widzisz warto było ćwiczyć :happy:

Spadam do wyra SPOKOJNEJ NOCKI!!!
 
Nikusia, no coś Ty - nie byłaś ciekawa ile kg w szpitalu zostawiłaś?:) Ja sprawdzałam z ciekawości :)

U mnie brzuch został po porodzie, nie był od razu płaski ;) Ale dość szybko znikał.

Susi, mnie nawet nie akcja Anety przeraziła. Od początku ciąży mam dwa "lęki":
* Odchodzące wody. Są dni, kiedy parę razy na godzinę sprawdzam, czy jest ok. Już chyba nigdy się tej obawy nie pozbędę przez ten przedwczesny poród.
* Dojazd do szpitala i zorganizowanie opieki dla dzieci. Analizuję to na wszystkie możliwe sposoby... Nie mamy tu Dziadków pod ręką, mamy dwie rodziny, które by nam mogły pomóc, z czego jedni rodzą 5 tygodni przed nami, więc odpadają. Drudzy oczywiście pracują, więc też różnie może być. A dzieciaki moje jeszcze malutkie...:/

No nic. Jakoś to będzie. Mogę analizować, a i tak będzie co ma być.
 
ja myślę ze za chwilę zaskoczy nas ktoś wieściami, ze juz ma dzidziuska i bedzie taki niepozorny, kto oznak wczesniej nie dawał, ze cos sie zapowiada........


u nas w domu tez cieplusieńko :-) a na dworze mroz i sypie snieg............


ja mam wagę na wejsciu w łazience i waże sie prawie codzinnie...........
 
:) Ja taką akcję zrobiłam z Anielą - byłam na szarym końcu (termin na 20-któregoś sierpnia). A urodziłam 28 lipca.

Ale drugi raz się nie piszę na takie coś ;) Do 12-15 marca muszę wytrzymać minimum!
 
Ja mam bardzo ambitny plan wyleżeć przynajmniej do 21 lutego. Aha no i wmawiam sobie, że nie będę robić żadnych akcji w weekend.
 
reklama
Witam sie wieczornie!

Dobrze ze aneta w dwupaku, zagladalam dzisiaj caly dzien jak nie tu to na fb czy sa jakies wiesci..

mam spierdzielony humor, pozarlam sie z m , poryczalam sie, zarzuca mi ze sie czepiam ze on pracuje , sie stara a ja ciagle jakies pretensje mam a ja to zupelnie inaczej postrzegam......eh za duzo tlumaczyc

munius ja tez uwielbiam greysow, i dopiero zaczal sie 10 sezon na fox lifie jak mialam internet z kabla to zawsze sciagalam z neta ale teraz mam iplusa i 10 gb transferu wiec szkoda mi bo ciagne troche odcinkow i wywale neta wiec czekam cierpliwie na kolejne odcinki.:-)

dziewczyny nie piszcie o tragicznych historiach bo ja tez zaczynam sie bac i panikowac, teraz nie powinnysmy sluchac ani czytac o takich tragediach.....:-(

co do brzucha po porodzie to dziewczyny ktore sa szczuple i jeszcze do tego przed ciaza cwiczyly i mialy mocne miesnie nie maja takiego problemu jak brzuszek pociazowy...

ide spac dobranoc
 
Do góry