reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
Lekarz bardzo sympatyczny. Dzidzus zdrowiutki. Widziałam rączki i nózki i to dokladnie:biggrin2: Bardzo się wiercił:-D
Ale nie pokazał sie nam w pełni...bo zasłaniala pepowina-lekarzowi przez moment zdawało się,ze widzial jak sam powiedział "siusiaka" Nie jest pewien czy to chlopczyk-ale daje 90% więc to najprawdopodobniej CHŁOPCZYK! Ma już 18 cm i 400g!Wcale się nie zdziwilam cała rodzina mówiła,że to dziewczynka,a ja czułam swoje:-D Mama przezyła szok-ale już wraca do siebie...

Gratuluję synusia:) Widać na naszym wątku same zdrowe dzieciaczki. I tak trzymac:)

Ja tez dzis u gina bylam i tylko mnie badal a USG mam 7 lipca bo na NFZ jest to troche inaczej z tym USG :-( Ale sie nie martwie bo tydzien temu mialam usg :-) a za 2 tygodnie tez mam USG :-)
Szyjke mam DROBNA ale to jest moj urok taka anatomia a nie ze mi sie skraca.Powiedzial ze szyjka zamknieta i zwatra ale drobna i nie wiadomo jak ona sie bedzie otwierac podczas porodu :-(.Figlowac mozemy z M ale ostroznie.Na kolki nic nie poradzi.Tak jak mowial EWELA kolki to normalne i mam sobie poprostu nospe na to brac :-)
Jak nie czuje swiadu to moge sie kapac w basenie :-)
Zartwila go moja waga ze dopiero 3,5 kg na plusie i ja tez sie tym martwie i moze zelazo go zmartwilo bo troche malo choc jest wiecej nic ostatnio :-)
Mam brac zelazo a luteine ktora baralam od poczatku mam juz nie brac tylko mam ja wziasc jak bede miala rozne bole bo luteina tez tak dziala ;-)
Slyszalam i M tez slyszal serduszko OLIWI i slicznie bilo jak DZWON :-)

Same dobre wiadomości:)Dorotka Ty chyba masz co tydzien usg co??
 
majeczko ode mnie też przyjmij gratulacje, że będzie synuś, imię ładne i oryginalne

dorotka super, że wszystko jest w porządku a ztymi dolegliwościami to już chyba tak musi być są ale za to potem widok małego zdrowego człowieczka wynagradza nam wszystko a jak jeszcze pożniej sie ono do mamy uśmiechnie>>>....

6c8ac34a9d.png

2ff2fcf6e9.png

888f779fe9.png
 
Hej Dziewczynki:-) Niedawno wróciłam z usg. Najpierw był straszny upal,pozniej zlał mnie deszcz,a potem wysuszył;-)Do tego okropne korki:szok:
:szok: A teraz mowię o USG
Lekarz bardzo sympatyczny. Dzidzus zdrowiutki. Widziałam rączki i nózki i to dokladnie:biggrin2: Bardzo się wiercił:-D
Ale nie pokazał sie nam w pełni...bo zasłaniala pepowina-lekarzowi przez moment zdawało się,ze widzial jak sam powiedział "siusiaka" Nie jest pewien czy to chlopczyk-ale daje 90% więc to najprawdopodobniej CHŁOPCZYK! Ma już 18 cm i 400g!Wcale się nie zdziwilam cała rodzina mówiła,że to dziewczynka,a ja czułam swoje:-D Mama przezyła szok-ale już wraca do siebie...
No nareszcie kolejny kawaler do naszej eity dołączył. Wielgachne GRATULACJE.
Ps. ja juz wpisuje do listy:-p
Dorotka super wiesci z wizyty. Najważniejsze ze wszytko jest dobrze.

Co do USG u nas gin robi 3 podstawowe ale co wizyte robi króciutki podglad maluszka czy wsio ok:tak::rofl2:
 
Dziewczyny co do mojego usg to na poczatku mialam czesciej bo jak pamietacie mialam problemyPozniej normalnie co 3 tygodnie na wizycie ale po drodze plamilam i zas usg bylo_Ostatnio mialam czesto bo w tym CHORZOWIE i tydzien po mialam usg polowkowe ale tak to nie mam tak non stop Poprostu jak musze mies to je mam ale teraz nestety bede miala zadko :-(
Ja nie przyzwyczajona hehehe
 
Dorotko dasz radę - zawsze możesz podjechać do szpitala i poprosić o zrobienie ktg - nie powinni odmówić.
A taka melodia dla uszu mamusi to coś pięknego.
 
reklama
Do góry