reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
A więc tak, moja dzidzia ma 900g i rozwija się prawidłowo!!!ja przytyłam tylko 300g od ostatniej wizyty 3 tyg.temu ale lekarz stwierdził ze mam sie nie martwic bo nie ja mam rosnac tylko dzidzia:-D Dziś maluda była ułożona pośladkowo i lekarz stwierdził ze jesli to sie nie zmieni czeka mnie ciecie:-( ale na obrócenie czas ma maluszek bo to 25 tydz.wiec jeszcze 15 na obrot;-)ale wiecie co? cos mi mowi ze to juz sie nie zmieni:no:a ja sama nie wiem moze nawet wolalabym ta cesarke? juz dwa razy naturalnie rodzilam i wiem jak to jest ale moj M jest juz zalamany bo on chcial byc przy porodzie:-pteraz nast.wizyta 16 lipca wiec zobaczymy co wtedy powie a moze juz sie obroci glowka w dol????
jak K@siek??
No i bym zapomniała znów dziś dostałam od lekarza paczuszke z butelka AVENT,płynem do prania, sudokremem, pampersikiem, maszynka do golenia dla M i mnóstwem gazet:-D
 
Ostatnia edycja:
Minisia spokojnie moja Laura prawie do konca była ułożona poprzecznie:baffled:i ginka powiedziała ze nie ma przeciwskazan do porodu SN bo nawet w czasie porodu moga próbowac przekrecić:szok: Natomiast poród pośladkowy tylko zakazany jest pierworódką i wieloródką które pierwsze porody miały przez CC;-)
Ale musze powiedziec ze całkiem całkiem juz ta twoja mycha waży. Kurde aż jestem ciekawa ile ten mój smerf ma. Moja ginka nigdy nie podawała waga. Chyba na USG sie zapytam.
 
No wiec tak : moj gin jak warzy to nie mierzy wiec nie wiem ile ma cm a umieram z ciekawosci no i ta waga tez mi sie duza wydaje ale skoro lekarz nic nie mowi to chyba jest ok i trza sie cieszyc?!!!!
No i ostatnio tj w 22 tyg miala juz 600g tez nie wiem cm.
 
reklama
Do góry