• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Madziaas - jutro jak tak będzie to lece do dentysty bo padne. Mam nadzieję że to nie osemka się rozpycha bo będzie masakra. Ja wogóle mam problem z zębami bo jak mi kiedyś szóstke prześwietlali to się okazało że kanały są połączone z zatokami ??? czy jakoś tak. Ogólnie lipa jak coś trzeba będzie rwać i jak ząb boli to głowa też.

Asmi - :( buuuu, przytulam
 
reklama
Przykro mi bardzo, przytulam. Tak, wybierz się do gina i ustal dlaczego brak @.. Daj znac co i jak:tak:
Ok.Dziękuje bardzo, ale to może i lepiej. Jutro idę zanieść papiery w sprawie pracy. Jak dostanę pracę to po 3 miesiącach będziemy się intensywnie starać. Bo tak bez pracy to to byłoby krucho, a tak trochę popracuje, a później jeszcze macierzyński. Czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:-) Jeszcze pojawią się dwie kreseczki, a ja przynajmniej oczyszcze organizm z tych leków.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry