reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

mini pączki w 15 minut .:tak::-D
Są pulchniutkie i znikają momentalnie:)
CIASTO:
1 serek homogenizowany waniliowy a ja daje jaki mam(wczoraj czekoladowy 150 gram)
1,5 szklanki mąki
3 jajka
1 łyżka cukru
1 łyżeczka proszku do pieczenia
Miksować jajka z cukrem, dodać serek, mąkę wymieszaną z proszkiem,wymieszać.
Na gorący tłuszcz kłaść łyżeczką kuleczki ciasta.Ja pomagam sobie druga łyżeczką. Piec na złoty kolor. Same się obracają,pieką się migiem, czasami nie są idealne kuleczki ale smakują zawsze super )
Posypać cukrem pudrem.
Musze zrobić,mniam:-D:-D
ja tylko sie melduje bo brak mi sil na cokolwiek:dry:
chyba fasolinka wysysa mi energie:sorry2:
ledwo wstaje i juz bym poszla spac ponownie :sorry2:
moze w sobote nadrobie bo widez ze jest co poczytac a do tego jakies pyszne paczki sie przewijaja :-D

pozdrawiam:-)
Odpoczywaj po pracy:-)
dziewczyny mąż mi się połamał, i z kolejnego cyklu lipa :(
O jejku,zdrówka dla męża
A ile będzie w szpitalu leżał?
 
reklama
mmm kiedy masz owulacje? Bo jak wróci do domu to możesz z niego korzystać ile wejdzie ;-) bo Ci ni ucieknie ;-)
Madzia nie mogę się napatrzeć na Kacperka na tym zdjęciu.Cudo
 
Ostatnia edycja:
Paulina właśnie w tym problem że nie wiem kiedy będzie, ale brałam clo więc pewnie na dniach
Madzia nie mam pojęcia, przed chwilą do mnie dzwonił, byl u niego lekarz i sprawa jest poważna, jak się nie będzie zrastać będzie miał operacje
 
Ja męża bym w szpitalu nawet brała:-D
Poszłam do szkoły rodzenia jednak:) Okazało się, że z naszej grupy przyszły razem ze mną licząc 3 osoby:-D więc nowego tematu babeczka nie poruszała:) Miała mówic o połogu. Pocwiczylismy sobie oddechy i cwiczenia z pilkami itp. Dostałam listę co zabrac do szpitala (bo jestem w grupie której najszybciej mam rodzic). Za tydzień ma ze mną połozna cwiczyc drugą faze porodu, oddechy itp;-)

A teraz uciekam spaciulki:) Jutro z M idziemy po łóżeczko:cool2::biggrin2:
Pochwalę się jak wrócimy;-)
Do jutra babeczki!
 
w tym cyklu nie, miałam w poprzednim i pęcherzyk ładnie rósł i lekarka stwierdziła że teraz nie ma potrzeby, trochę teraz chorowałam i owu może sie trochę przesunie, zresztą zobaczymy
 
mmm kiedy masz owulacje? Bo jak wróci do domu to możesz z niego korzystać ile wejdzie ;-) bo Ci ni ucieknie ;-)
Madzia nie mogę się napatrzeć na Kacperka na tym zdjęciu.Cudo
Dziękuje:-)

Paulina właśnie w tym problem że nie wiem kiedy będzie, ale brałam clo więc pewnie na dniach
Madzia nie mam pojęcia, przed chwilą do mnie dzwonił, byl u niego lekarz i sprawa jest poważna, jak się nie będzie zrastać będzie miał operacje
O kurcze:-:)-(
Ja męża bym w szpitalu nawet brała:-D
Poszłam do szkoły rodzenia jednak:) Okazało się, że z naszej grupy przyszły razem ze mną licząc 3 osoby:-D więc nowego tematu babeczka nie poruszała:) Miała mówic o połogu. Pocwiczylismy sobie oddechy i cwiczenia z pilkami itp. Dostałam listę co zabrac do szpitala (bo jestem w grupie której najszybciej mam rodzic). Za tydzień ma ze mną połozna cwiczyc drugą faze porodu, oddechy itp;-)

A teraz uciekam spaciulki:) Jutro z M idziemy po łóżeczko:cool2::biggrin2:
Pochwalę się jak wrócimy;-)
Do jutra babeczki!
Pochwal sie pochwal:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oleńko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!:-)
sto lat sto lat sto lat niechaj żyje nam..... spełnienia marzeń:tak:;-)

 
Cześć dziewczynki

Olu z okazji urodzinek dużo zdrówka,szczęścia i miłości
Spełnienia marzeń kochana!!

 
reklama
Oleńko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!:-)

sto lat sto lat sto lat niechaj żyje nam..... spełnienia marzeń:tak:;-)

Cześć dziewczynki

Olu z okazji urodzinek dużo zdrówka,szczęścia i miłości
Spełnienia marzeń kochana!!

Dziekuje dziewczynki, dzisiaj moj idzie na nocke to wpadne wieczorkiem pogadac. Buzki
 
Do góry