reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

NO i CHWAŁA BOGU!:-D

Ja mialam cywilny ale bez obraczek wiec dziwactwa sa rozne:-D

livastrid probowalam ogladnac filmy na dvd co mi maz zgral ale tak to zrobil ze sie nie da a poza tym Milosz stale idzie i mi grzebie i pstryka przy tv:wściekła/y:
 
reklama
Phoenix ale na pewno kochasz rownie mocno i rownie mocno troszczysz sie o Stasia wiec niech Twoj M, nie wydziwia;-)
no a ja lubie przeprowadzki:-p

Pajka a robilas kiedykolwiek juz badania pod tym katem? Czy to pierwszy taki przypadek ze Sebus jest wysypany?

wika no to moj MIlosz byl dzis dla mnie łaskawy, spal do 6.30:-p

Ogolnie noc byla w miare spokojna nie liczac pobudek z wolaniem mniam mniam, ale placzu nie bylo. Albo zaczyna mu grac w plucach albo ja mam urojenia, w piatek byl jeszcze czysty osluchowo:crazy:

Dzwonila pani z kliniki i mamy stawic sie 18tego maja!:-)Nawet fajnie, bo musze mu troche rzeczy pokupowac wiec moge to rozplanowac w czasie. Mowila zeby szykowac sie na 3 dni pobytu

Mama Sówka no ja tez tak mam, ze sentyment i wzruszenia mnie chwytaja jak patrze na male ubranka czy jakies rzeczy;-)

ogólnie to on ma tą wysypkę od 2 miesiaca życia:( ale pediatrzy nic z tym nie robilitylko sterydy przepisywali. Obecna nasza pani pediatra zasugerowąla, ze to moze byc albo skaza albo AZS niestety jak oglądąłam fotki jak wygląda skaza i jak AZS moj synek ma bardziej jak azs :(
wygląda to tak :(


Uploaded with ImageShack.us


alergologa mam na 10 maja na 18 zobaczymy co on na to powie podobno bardzo dobry specjalista w tej dziedzinie

czesc dziewczyny :-) chwile mi zajelo zeby Was nadrobic :-)
ja mam teraz 2 dni wolnego i kupe czasu dla Was :-)
lazurowe ja juz drugi cykl mierze tempki, zeby sprawdzic co z moja owulka, bo wczesniej zdazaly mi sie bezowulacyjne. W ostatnim cyklu owulka i w ogole wykres niemalze ksiazkowy, a jesli chodzi o ten cykl to wlasnie owulka sie zbliza ;-)i tez wczesniej myslalam, ze mam ok 15 dc, a tu lipa, ostatnio byla ok 22 dc i teraz tez sie na to zanosi ;-)dobrze jest wiedziec co sie dzieje w organizmie :-)
widze, ze u wielu zblizaja sie lub nie @ powodzonka
Pajkaa gratulacje i najlepsze zyczenia z okazji rocznicy slubu :-)
trina milo czytac, ze mimo Twoich problemow z prolaktyna po kilku miesiacach udalo Ci sie zajsc w ciaze :-) a co bralas?? bromergon?
a u mnie dzis na obiad barszczyk z ziemniakami, a na drugie zrobie frytki zapiekane z serem :-Dnie chce mi sie bardzo wymyslac :-p

dziękuję za życzonka :)

Mam mieć w niedzielę. Jak @ nie przyjdzie zrobię powtórki testu, i potem ew. pójdę dalej:-) Ale jakoś wątpię żeby to ciąża była ;-)

kciuki zaciśnięte, zeby nie przyszla

czasem to kwestia wyznania czy tez braku i w ogole

ja tam nie uwazam, ze ktos kto ma tylko cywilny jest gorszy od kogos bo nie ma koscielnego czy na odwrot,
prawo pisane jest prawem pisanym a reszta to kwiatki i motylki i kazdy wybiera ile i czego chce a jak ma byc rozwod to i tak bedzie:blink:

zgadzam sie :)
 
Pajkaa mój syn miał skazę białkową i wyglądała inaczej. Objawiała się drobnymi krostktami na całym ciele. Najbardziej obsypane były policzki, ramiona i uda.
 
To może lepiej udać się do kilku lekarzy, albo zrobić test na AZS, bo to dolegliwość genetyczna i może są jakieś testy, które to potwierdzą labo odrzucą :-(

Na Wikipedii są opisane objawy choroby AZS, nie najlepiej to wygląda.
 
Bylam na chwile w Realu, bo ob mi sie skonczylo ;-) U nas jest tak, ze Borys jest innej wiary, jest muzulmaninem. Ale

szczerze to tez uwazam ze jak ma byc dobrze to bedzie czy bylby slub czy nie, czy koscielny czy cywilny. Ja mam

troche problemy z moja rodzina przez to, bo nie akceptuja, ze Borys jest muzulmaninem. Moja mama to mi nawet ostatnio

napisala, ze sie nie zdziwi jak ja powiadomie, ze na islam przeszlam :szok: Rece mi po prostu opadaja jakie niektorzy maja

myslenie :no:
 
reklama
to jak pokrzywka wyglada moze faktycznie ma azs

no widziałam fotki i to wygląda na AZS, ale kiedys nie słyszeli nasi rodzice o takim czyms i nawet jak którys z nas to ma to o tym nie wiemy...

a to prawa rączka :(


Uploaded with ImageShack.us

Pajkaa mój syn miał skazę białkową i wyglądała inaczej. Objawiała się drobnymi krostktami na całym ciele. Najbardziej obsypane były policzki, ramiona i uda.

no wlasnie wiem,z e skaza inaczej a tutaj są takie czerwone placki jak zje cos uczulającego to strasznie się to zaognia:(

To może lepiej udać się do kilku lekarzy, albo zrobić test na AZS, bo to dolegliwość genetyczna i może są jakieś testy, które to potwierdzą labo odrzucą :-(

Na Wikipedii są opisane objawy choroby AZS, nie najlepiej to wygląda.

no jego to ewidentnie swędzi, ale to zależy od dnia i od tego co zje:( tylko on tak mało urozmaiconą diete przez to ma, ze mi ręce opadają :(

Bylam na chwile w Realu, bo ob mi sie skonczylo ;-) U nas jest tak, ze Borys jest innej wiary, jest muzulmaninem. Ale

szczerze to tez uwazam ze jak ma byc dobrze to bedzie czy bylby slub czy nie, czy koscielny czy cywilny. Ja mam

troche problemy z moja rodzina przez to, bo nie akceptuja, ze Borys jest muzulmaninem. Moja mama to mi nawet ostatnio

napisala, ze sie nie zdziwi jak ja powiadomie, ze na islam przeszlam :szok: Rece mi po prostu opadaja jakie niektorzy maja

myslenie :no:

oj to nieciekawe podejscie mamy..

zmykam bo moj smyk sie obudził
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry