reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Pogoda rzeczywiście paskudna!! ale chyba musimy wyjść z domu. Tak się stało, że od wczoraj mamy autko -służbowe. I w końcu nie musimy jeździć tramwajami, chociaż tramwaje nie są takie złe w porównaniu z proszeniem teścia o auto.... :)
Ciekawe jak długo tak będzie, ale coś mi się nie wydaje, żeby w najbliższym czasie było cieplej....
 
reklama
My dziś byliśmy u mojej kumpeli z pracy po łóżeczko dla juniora. Przy okazji dostałam inne potrzebne drobiazgi dla malucha. Bardzo się cieszę.:-)
A popołudniu byliśmy z Zuzą w cyrku. Mała miała niezłą radochę i nam też się podobało.

W temacie kapel to ja też nie znam twórczości "Normalsów". A z takich mało komercyjnych zespołów z Łodzi które nie zaistniały w wielkim świecie to znam "Zakaz wyprzedzania " i "Gore". To znajomi mojego męża z harcerskich, szkolnych czasów.:-)

A pogoda to dzisiaj jest wyjątkowo paskudna.:tak:
 
Hej, my tez bylismy w czoraj w cyrku.
Kamil był drugi raz, natomiast Oskarek był poraz pierwszsy.
Cały czas siedział z otwartymi szeroko oczami, i otwartą buzią.:-D.
A u NAs z muzyką jest tak.
Mój mąż gra na gitarze(kazdej od klasycznej po elektryczną)
Zaliczył juz kilka zespołów.Obecnie, gra w dwóch.
Nagrali sobie demo.
Poroznosili po łódzkich klubach.
W październiku graja juz koncert.
A jo no cóż
Po za graniem mężowi na nerwach to nie umiem na niczym.
Ze śpiewaniem tez chyba nie jest najlepiej.
Stałam sie krytykiem muzycznym, słucham oceniam, i wprowadzamy porawki(tzn mój mąz wprowadza).I uwielbam słuchac muzyki kazdego gatunku. no zmałymi wyjątkami.
A no i jestem najwiekszym fanem jego muzyki.
Chłopaki, natomiast szarpia struny gitarowe we wszystkich gitarach.
Póki co obaj sie rwią do muzyki.Mam nadziej ze kiedys cos z tego bedzie.
 
Kropecka, a to mnie zażyłaś tymi płytami Normalsów!!!! :szok::szok::szok: ale dzięki za wiadomość...!!! :-) Człowiek jednak całe życie się uczy!!!

A ja mam ochotę zaszyć sie w domu z zimna... Jak pomyślę, że miałabym wyjść na spacer, to dreszczy dostaję... W domu mam zmarznięte ręce, a co dopiero na dworzu... brrr....
 
kurcze chyba dawno mnie tu nie było....
wiec się witam:-) dzien dobry

dziewczyny mam do was pytanko, może wiecie gdzie w łodzi jest jakiś fitnes club, w ktorym są jakies zajęcia dla kobiet w ciązy?
kurcze, doszłam do wniosku ze czas sie troche poruszac, damian zaczął szkołę - 1 klase i całe do poludnia mam wolne:tak:
 
Dziewczynki czy któraś z Was a raczej Wasze maleństwo pije enfamil2. Otworzyłam puszkę, a Jasiek nim pluje!!! Szkoda, aby się zmarnowała. Chętnie odstąpię! Tylko niech ktoś da znać :)
 
reklama
Hej... Łodzianki!!! A co tu tak pusto????
My byliśmy kilka dni u rodziców dopilnować im zwierzyny i roślinności, bo czmychnęli sobie na przedłużone wesele.... ale już jesteśmy spowrotem...
Hop hop!!! bo nam wątek zamiera...
 
Do góry