reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
martus jesli chodzi o to zdjecie pod nazwa uzytkownika to musisz wejśc w swój profil i tam masz z lewej strony edytuj awatar, mozesz wstawic własne zdjecie lub cos innego co chcesz.
musisz zaznaczyc "uzyj własnego awatara" i pod spodem masz przeglądaj,to wstawiasz zdjecie z komputera. tylko przed tym musisz je sobie zmniejszyc.
mam nadzieje ze nie zagmatwałam tego za bardzo:-)powodzenia
 
Witajcie... pamiętacie mnie jeszcze??? Dawno nie zaglądałma nawet na BB... najpierw dziecie uczylo się chodzić i wisiało mi na ręcę, potem załapała rotawirusa i już wogóle nic nie mogłam zrobić, bo płakała prawie non stop i uspokajała się tylko leżąc na mnie, a potem były wakacje...
Teraz już chodzi, jest całkiem zdrowa, a ja... zostałam słomiana, bo mężulo pojechał z młodzieżą na obóz taneczny..
No i jestem...

Akademia Pampers świetna sprawa. Tylko czytałam o niej, ale jak będzie w Łodzi, to chętnie się tam wybiorę...

Pozdrawiam Łodzianki...
 
Novaczka slodziutki ten Twoj cudzik :), Iwonk 29 wielkie gratulacje!!!
Co prawda Jasiek ma dopiero niespełna 6 miesiecy, a juz mysle o nastepnym.
Chociaz podpieram sie nosem, ale mysle, ze to kwestia przyzwyczajenia :)
Kto jak nie my!! :)
 
Dzięki! :-) Faktycznie, druga pociecha dość szybko pojawi się na tym świecie :-D. Ma to swoje plusy - mała różnica wieku między rodzeństwem, a poza tym jeszcze nie wyszłam z pieluch, wózków, zupek itp. Gdybym już skończyła z tym wszystkim, to pewnie trudniej byłoby myśleć o drugim :-) O minusach wolę nie myśleć !!! :-D:szok::rofl2:Poza tym złożyło się szereg sytuacji innych na naszą decyzję. Nie wspominając już o wieku moim... a przede wszytskim tatusia :-D który chce wygladać jak ojciec, a nie jak dziadek :-)
 
reklama
Dzięki! :-) Faktycznie, druga pociecha dość szybko pojawi się na tym świecie :-D. Ma to swoje plusy - mała różnica wieku między rodzeństwem, a poza tym jeszcze nie wyszłam z pieluch, wózków, zupek itp. Gdybym już skończyła z tym wszystkim, to pewnie trudniej byłoby myśleć o drugim :-) O minusach wolę nie myśleć !!! :-D:szok::rofl2:Poza tym złożyło się szereg sytuacji innych na naszą decyzję. Nie wspominając już o wieku moim... a przede wszytskim tatusia :-D który chce wygladać jak ojciec, a nie jak dziadek :-)


Popieram, popieram. U mnie różnica wieku co prawda będzie większa bo rok i 9 miesięcy, ale podobne mam argumenty za.:tak:


MOJE GRATULACJE!:-)
 
Do góry