reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Witajcie Łodzianki...
Podziwiam Was z decyzjami o drugim Szkrabiku. Macie dużo racji, że mała różnica wieku, że jeszcze nie wyszłyście z pieluch itp, ża poniekąd z rozpędu... ale ja się na razie nie decycuję. Miałam odczekać 2 lata, to odczekam. A i tak zastanawiam sie czy wogóle.. Chciałabym jakieś rodzeństwo dla Tysi, ale mamy tylko 2 pokoje i w dodatku ciasne, kasy tak średnio, na razie wystarcza, ale potem??? Jakos nie wiem... To nie problem urodzić, ale potem wszystko zapewnić... Moze to jest martwienie się na zapas, ale ja chciałabym naprawdę jak najlepiej... Moja Siostra ma 4 dzieci (i jeszcze psa), mieszkają w 2 pokojach, pracuje tylko jej mąż, ale on zarabia 3 x więcej niż mój... Jest im i tak ciężko, bo co roku cały ekwipunek do szkoły... pomijam fanaberie... moze właśnie dlatego, ze jak tak patrzę na nich, to ja nie chciałabym tak...
To oczywiście nie ma nic wspólnego z Waszymi decyzjami... Każdy się decyduje na to co uważa dla niego za dobre... Niewątpliwym plusem większej różnicy wieku jest to, że starsze zajmie się trochę młodszym, zabawi, poda, zaniesie... tak jest u Siostry...
Pozdrawiam Was serdecznie i życze dobrej i spokojnej ciąży... a potem niech się urodzą śliczne, zdrowe i grzeczne Maluszki...

Novaczka slodziutki ten Twoj cudzik :),
Beza- dziękuję.. to też zasługa tatusia :-) :-)
 
reklama
Ja też na razie trzymam się tego, że czekam jeszcze rok :) Tak 3 lata różnicy wydaje mi się optymalne :))

Iwona 29 - czy ja Cię przypadkiem nie spotkałam dziś z małą w piaskownicy? ;-):-D
 
Leika - z przykrością stwierdzam, iż to nie mogłam być ja :-(. Dzisiaj od rana byłam u lekarza i nie miałam czasu na żadne wyjścia z Natalką. A jesli wogóle wychodzimy, to poruszamy się po Chojnach w okolicy szpitala Kopernika. Czy może przypadkiem też tam mieszkasz? :-D
 
Iwona 29 - tak:tak: Ostatnio siedzę z małym głównie na placu zabaw w piaskownicy :) W Parku Sielanka :) Twoja buzia z awatarka wydaje mi się znajoma :)
 
Witam Was! Jakoś cisza zapadła i to mimo niezbyt ładnej pogody na oknem od rana. Czyżby Wasze urwiski dały Wam tak długo pospać?
Leika - mam taka nadzieję, że się spotkamy :-)

Pozdrawiam!!
 
a moja skowronkowa czym pójdzie pózniej spac tym wczesniej wstaje a jak usnie np.o 20stej to śpi 12-13godzin z tym ze zawsze tak od 5-6rano z cycuchem w buzi...spi z nami w łozku ja prawie ciągle na tym samym boku plecy mnie bolą a najczęsciej budzimy się w poprzek łozka.
 
reklama
ja delektuje sie wolnym dniem. udalo mi sie jakos przetrwac powrot do pracy. nie bylo tak tragicznie. jak to sie mowi -strach ma wielkie oczy!!
Jasiek dal nam pospac do 9:30, oczywiscie co2,5-3h mamlanie cyca :)
 
Do góry