reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

mam pytanie do mam chlopczykow:pani doktor stwierdzila ze moj syn ma malutka dziureczke na siusiaczku ale zeby poki co nic z tym nie robic,ze poczekamy jeszcze troche a jak sama sie nie odlepi to pojdziemy z tym do chirurga-tak wiec troche sie przestraszylam!!! Wkurzylam sie bo nie kazala od samego poczatku obciagac siusiaczka a teraz mowi ze chirurg!!! A jak bylo u Was mamusie swoich synusiów????
 
reklama
mam pytanie do mam chlopczykow:pani doktor stwierdzila ze moj syn ma malutka dziureczke na siusiaczku ale zeby poki co nic z tym nie robic,ze poczekamy jeszcze troche a jak sama sie nie odlepi to pojdziemy z tym do chirurga-tak wiec troche sie przestraszylam!!! Wkurzylam sie bo nie kazala od samego poczatku obciagac siusiaczka a teraz mowi ze chirurg!!! A jak bylo u Was mamusie swoich synusiów????
Cześć
ja wprawdzie jeszcze nie urodziłam ale... wczoraj na TVN Style był program i jeden z tematów dotyczył właśnie tego tematu. Lekarz mówił, że można odciągać skórkę koło 10/11 miesiąca np delikatnie w czasie/po kąpieli. Dla kontroli można tego chirurga odwiedzić - może coś mądrego powie:tak:

Tu znalazłam info też:
Do mam chłopców z problemem siusiaka [Archiwum] - Forum dziecko-info.com
Jak dbać o siusiaka [Archiwum] - mamacafe.pl - portal młodej mamy
 
dzieki,poczytalam ale nadal mam nie bardzo wiem co i jak bo ile mam tyle zdan niestety !
Pozdrawiam i zycze powodzenia juz niedlugo :)
 
ja generalnie chłopakom nie ruszam tego. Starszy synek przez długi czas miał małą szparkę ale potem wszystko doszło do normy
 
no wlasnie mnie instynkt podpowiada zeby nie ruszac a z drugiej strony nie chcialabym tego zaniedbac zeby moj synek pozniej byl ciety!!! i taki kocioł w glowie!!!
 
Zamierzam iść do SR na Broniewskiego bo do CZMP mam za daleko od domu ,pozatym podobno zajęcia są od rana a ja nie mam weny na wstawanie...:-D
 
Cześć,

jestem tu nowa. Mam pytanie, czy możecie polecić jakiś żłobek na Widzewie Wschodzie? Ewentualnie Teofilów?
Niestety niebawem będę musiała oddać moją niunię do takiej placówki i jestem przerażona :(

serdecznie dziękuję za wszelkie wskazówki.
magda
 
reklama
Do góry