reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

reklama
Witam!!!!
Przez te swieta to przybedzie mi pare kg. tylko bym jadla. Wczoraj od tego siedzenia przy stole to padlam, bylam tak zmeczona jak po ciezkiej pracy,
Natalka spisala sie dobrze na wigilii, ale w nocy byla dosc meczaca, bo czesto budzila sie.
 
moj Vincent oprocz regularnych prezentow dostal niezplanowany gift w postaci dwoch nowych zabkow co spowodowalo ze nie spalismy prawie wcale:(
 
Pawini wspolczuje bardzo nieprzespanej nocy. U mnie dopiero sie zacznie zadkowy problem, juz sie troche boje tego marudzenia.:-):-D
Ale damy rade, z kolkami dalismy sobie rade to i zabkowanie dla nas nie straszne!:-D:-D:-D
 
kasiek nie ma co sie mrtwic na zapas! moze nie bedzie tak zle:) u nas nie bylo placzu nawet jeden raz z powodu zabkow ;d wiec chyba nie zawsze jest tak tragicznie :)


my w trakcie pakowania.. ostatnich zakupow itd ;d jeszcze sobie z mezem kupilismy ahhaha takie same spodnie bardzo szerokie bojowy :d wlasciwie meskie ale ja tez sobie je wzielam :d
jeszcze malej chcemy takie kupic jak znajdziemy jutro:)))
 
kasiek nie ma co sie mrtwic na zapas! moze nie bedzie tak zle:) u nas nie bylo placzu nawet jeden raz z powodu zabkow ;d wiec chyba nie zawsze jest tak tragicznie :)

U nas tez nie bylo placzu z powodu zabkowania... tylko duzo gryzienia i slinienia... :tak:;-) moze u Was tez obejdzie sie bez placzu i nieprzespanych nocy :tak:
 
3153754805_dbc6705829.jpg



Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia,wszyscy - wszystkim ślą życzenia! Przy tej pięknej sposobności zycze Wam dużo zdrowia, wiele radości, spełnienia najskrytszych marzeń, a przede wszystkim szczęścia w miłości!

Szczęśliwego Nowego Roku!!

1881935ct99x3thtu.gif

 
Ostatnia edycja:
Witam- ja debiutuje na Waszym wątku- przepraszam moze ze sie tak wcinam:)
ale w zwiazku z pilnym wyjazdem do Chicago szukam jakis mamus z tego miasta, bardzo potrzebuje wiesci na temat przedszkoli w chicago......
Pozdrawiam serdecznie Magda z Sara:-)


A z okazji 2009 WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA WSZYSTKICH:-):-):-)
 
no ja niestety nie pomoge z przedszkolami w Chicago buuuuu bo ja z Colorado Springs ale i tak Cie witam bardzooo serdecznie!! :)

napisz jak sie stalo ze tu sie przeprowadzacie i czy na dlugo itd? :) no i cos wiecej o waszej rdzince:)

ach mnie sie w PL bardzo podoba az sie nie chce wracac do stanow :D:D
 
reklama
Domiska mi tez by sie pewnie nie chcialo :) sielanka kochana, fajnie wam. Baw sie dobrze, korzystaj z polskiej kuchni ..minammm... i piwa ;)~ i czekamy na was.

Meggi no ja niestety tez nie pomoge bo ja z NY, ale powodzenia zycze.

AgaWozniak Dziekuje i wzajemnie :) szczesliwego 2009.
 
Do góry