reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
hej mamuśki :-)

"kope lat" :zawstydzona/y:


moja malutka jeszcze nie raczkuje, na brzuchu nadal leżeć nie lubi, ale za to już od jakiegoś czasu siedzi sama :happy:


my nadal na piersi, ale oprócz cyca wikunia dostaje jeszcze obiadek słoiczkowy, ale chyba od jutra zacznę jej sama gotować (zobaczymy czy jutro zdania nie zmienię :-p)

zębole mamy dwa (jak widać na suwaczku :rofl2:) na szczęście przeszliśmy je łagodnie, obyło się bez podwyższonej temperatury, płaczu... wiadomo że czasem pomarudzi, bo ma gorszy dzień, ale to jak każdy :laugh2:

co do chodakowskiej to ja ćwiczyłam aż dwa razy :-p ale mi nie chodziło o chudnięcie tylko o poprawę kondycji. a tak w ogóle to muszę zacząć jakieś brzuszki robić czy coś, by mój brzuchol zaczął jakoś lepiej wyglądać, no ale u mnie ten problem że jakoś zmobilizować się nie mogę :baffled:
 
hej w przedszkolu było dość fajnie hedyny minus to taki ze nie wszystkie opdchodzace przedszkolaki zmieściły się na scenie i większość siedziała obok a tylko 15 gwiazd takich co miała po kilka wierszyków była w centrum.. Nastka zadowolona więc się ciesze nie zążyłam nawet spróbować swojego ciasta ani niczyjego innego:eek:pare razy ruszyłam tylko sałatke bo już była nałożona a ciasta były dalej głupio mi były się wychylać nawet mojego bounty nie spróbowałam:confused2: zostałyśmy sprzątać było nas pare wiec dość szybko poszłow 1,5 godziny pomyłyśmy 200 sztuk wszystkiego i poskładałysmy obrusy stoły stołki wszystko na luks:-) moja mała córeczka od września będzie już 1 klasistką:sorry:a dopiero ją pamiętam taką małą jak Julitke;-) Moja Julita jeszcze ani nie siedzi ani nie raczkuje tylko pełza umie sama podnieść się do siadu ale po chwili się przetacza na boczek była dziś zachwycona ogromem dzieci w przedszkolu ona by się tam odnalazła kocha dzieci ruch więc była w żywiole swoim:tak:
 
Polecam Wam kojec dla Malucha. Odkąd Nina raczkuje, to nie sposób nawet na chwilę spuścić jej z oka. Poza tym przy siadzie bocznym próbuje podnieść czasami rączkę, którą się podpiera i ląduje na głowie. Także kojec jest dla nas wybawieniem. Mam tylko nadzieję, że niania nie będzie jej tam stale trzymać ;)
 
Wiolka - super, że zakończenie przedszkola się udało, gratulacje dla Nastki - duża z niej już pannica :) A Twoje bounty na pewno było pyszne :)
Agugu - masz rację, teraz oczy trzeba będzie mieć dookoła głowy :) A nianię masz już znalezioną??
Adgama - super, że i tu zaglądnęłaś :) a Wiktoria zjada już cały słoiczek na raz? My też piersiowe i Lena wciąż jeszcze nie da rady zjeść tyle ile niby w tym wieku powinna - 150ml obiadku - zawsze zje z 1/3 słoiczka i potem i tak musi być cycuś, ale za to wieczorem lubi kaszkę z przecierem owocowym :)
U nas Lena jeszcze ani nie raczkuje ani nie siedzi, pełza za to do tyłu i obraca się wokół własnej osi :)

Byłam dziś w końcu na badaniach krwi, po południu wyniki - zobaczymy
Miłego dnia!
 
hej mamuśki :-)

asiabp kciuki za wyniki &&& a wikunia zjada cały słoiczek (ten 190g) i zwykle jeszcze chce cyca :happy2: a nasza przez to, że na brzuchu leżeć nie lubi to do tyłu z pełzaniem czy przewrotami :-p
 
Asia, moja Ninka zjada mały słoiczek 125g albo pół dużego, także szału nie ma. Przez to nie udaje mi się zwyeliminować jednego karmienia mlekiem, ale przedłużam jedynie odstęp pomiędzy mm o jakieś 1h-1,5h.

A nianię już mamy.
 
Hej ale mi dziś dzień minął szybko Nastula była w domu jutro ostatni dzień przedszkola i wakacje ma od dziś cwicze z kuzynką ćwiczenia z gwiazdami fajne zestawy tam są troch skalpela i trochę killera daje wycisk ale od dziś razem ćwiczymy i jest jeszcze większa motywacja bo razem się dopingujemy:tak:Mojej Julicie w końcu się przebiła jedynka na dole :-)czuć ją pod palcem ona cały dzień tam dziś grzebała językiem co tam jest takie ostre i chropowate:-D Agugu już ci raczkujeszyciutka jest spryciulka:tak:mówisz o łóżeczki(kojcu ) turystycznym? AsiaBp to moja Julita ma tak jak Twoja przyjdzie czas u nich na raczkowanie:tak:nie musi jeść książkowo dużo jest dzieci które nie je tyle ile przewiduj,ą poradniki czy opakowania z mlekiem i to jest normalne;-)Jak badania? Fiolka to dobrze że sika dużo to jest istotne;-)ja jak raz z Nastusią w szpitalu byłam to nam kazali nawet wazyć kilka razy dziennie pampersy z moczem pod koniec dnia trzebabyło zsumować ile dziecko wypiło i ile wysikało:sorry2:a będziecie mu robić jakieś badanie urodynamiczne albo scyntygrafie?to sa bardzo pomocne badania
 
reklama
Wiolka, dokładnie chodzi o kojec/łóżeczko turystyczne. Tylko, że standardowe łóżeczka są dość wąskie, nam zależało na tym, by to było w miarę duże i mamy takie metr/metr - Baby design się nazywa.
 
Do góry