reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki, która tak ma?

Ja dzisiaj miałam rozlazły dzień. Od kilku dni mi też się nie chce, przez tą pogodę. Dziś obudziłam się i czułam się jakbym była przeziębiona, także długo byłam w łóżku.
Także każdy miewa takie dni.
 
reklama
Zawodowo😂
W Polsce skończyłam studia a tu czyli we Francji sprzątam. Czyli dosyć energiczna posada. Maz ciagle na wyjazdach wiec nie moge liczyć na normalna prace lub normalna wypłatę. A tak moze mam mniej ale wszystko dla siebie, nie wydaje na opiekunkę która rano zaprowadza mała do przedszkola lub odbiera po południu.
Z dziećmi u mnie juz z górki: syn 15, córka 11 i najmłodsza 3,5. Czyli tylko przedszkolak ogranicza.
A teraz jeszcze chwilowo jestem bez samochodu, 7,5 km zrobione a nogi pała z bólu za długo siedziałam bezczynnie w domu i takie efekty. Ale chociaż moze waga spadnie w dół
 
Do góry