reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Jak wolicie. Tylko dziwnie to by wyglądało, że jedne piszą w jednym temacie, inne w drugim. To już lepiej piszcie tutaj, chociaż smutny taki podział marcówek;-)
 
reklama
hmmm, zanim ja się w tym połapię :szok: trochę mi to zajmie, ale z waszą pomocą daleeeeko zajdę :-)

a jak już sobie ten suwaczek wybiorę to co on będzie musiał być zawsze wkolejany, czy na to też patent jakiś jest jak na kafe ze stopką? Już kafe zakumałam, i buźki i usteczka się naumiałam robić ... a tu znów od nowa :szok: takie oczy robię. Ale się nauczę;-) zacięta bestia jestem. Jak się za coś wezmę, to dobrze i solidnie!
 
Hej Kochane i ja Was znalazłam.Muszę nauczyć się tu poruszać.Na razie mam problem bo nie wiem jak się zdjęcie zamieszcza:(
 
hehe dziewczyny dacie radę :) trochę to wymaga ale dacie radę :)

a jeśli faktycznie macie ochotę to wpadnijcie na główny wątek :)
 
reklama
Jak na razie walczę z suwakiem, wrrr wklejam mu ten suwak a on mi na to "Invalid File" hmmm, idę walczyć dalej. Pewnie jakąś głupotę robię .... wygenerowało mi ten kod suwaka i wklejam go w to okienku i nic, hmmm . Zobaczymy dalej.

hmmm, to tylko ja taki grębołek, czemu mi ten suwak nie wchodzi a wam wszedł :wściekła/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry