reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Czesc dziewczyny czy mogę sie do was dołączyc???

Nie wiem czy mnie pamiętacie ale ja tez jestem mamą z caffe marzec mój login jest taki sam jak na caffe Agaaa159 Pozdrawiam

Dziewczyny jak Wy umieszczacie ten suwaczek że go widac????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witaj Aga
Suwaczek robisz tak: na samej górze strony masz takie przyciski "Wiadomości/Profil/Ustawienia..." Kliknij w ustawienia, a po lewej masz "Edytuj sygnaturę". Tam wklejasz kod z suwaczka i jest:happy2:[/QUOTE]
 
no to jeszcze raz sprawdzam co i jak, normalnie jakas lewa jestem...a trzeba bylo na informatyke chodzic, a nie na wagary;-)

cos mi nie idzie:(

ojej ale ciezko mi idzie z ta technika:(jutro moze bedzie lepiej, bo dzis juz padam, narazie

aaa i jestem za tym, by sie nie przylaczac do innych marcowek, moim zdaniem dobrze by bylo, gdyby nasza paczka trzymala sie razem, buzka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem i ja .. musiałam dodać sobie jeszcze jedna "a" na końcu ... miałam co nadrabiać.
Dzisiaj mieliśmy ciężką noc ... Marta budziła się co dwie godziny. Już nawet nie pamiętam kiedy tak było ... najwięcej razy to budziła się dwa ... ale chyba Ją brzuszek boli, bo tak się pręży, stęka ... tylko nie mam pojęcia co Jej mogło zaszkodzić :(
 
Ostatnia edycja:
sprawdzam czy wyświetliło się zdjęcie.

no niestety nic z tego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
almeria tam gdzie dodajesz suwaczek niżej jest zdjęcie dodaj w sygnaturce to musisz dodać i zdecyduj czy chcesz z przody czy z tyłu, i musi ci się wkleić kod
 
Do góry