reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Hej hej witam z rana:)
Powiem Wam szczerze że fajniejsze to forum:-).
MÓj Michaś własnie zasnął po zupce ,pogoda taka że pewnie przesiedzimy caly dzień w domku brr!
A i pierwszy raz pil dzis z kubeczka niekapka,super mu poszło:happy2:.
 
Widzę że się wszystkim spodobało :happy:
A ile się nadumałam jakie suwaczki, avatary itd :-D
mam tylko nadzieję że wszystkie marcówki nas odnajdą i będą zadowolone...

aaa mam tylko taki zgryz-jak dodajecie więcej niż jedno zdjecie w suwaczku???
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:)) faktycznie ciekawsze to forum, chociaż troche czasu to zajmuje aby się we wszystkim połapać...
Nikamo, no to zdolniacha z twojego chłopczyka, że za pierwszym razem już wie co i jak.... My się na razie nie dopajamy bo na piersi cały czas. No, od czasu do czasu dostanie z butli jakis soczek albo wodę. No ale chyba też zaopatrze się w taki niekapwk. chcialabym taki z uszami mu kupić....
A mój Filipek śpi już dłużej niż zwykle.. Chyba przez tę pogodę....
 
Nie ma co to forum jest o niebo lepsze :)
U nas pogoda lepsza. Wczoraj cały dzień lało. Także tylko na balkonie byliśmy :)
O widzę że u Was ząbki idą pełną parą :D U nas nic nie widać :(
 
reklama
widzę, że na razie większość z nas uczy się tego forum :-)
U mnie też pada, od rana ... i nie mogłyśmy wyjść na spacer i był problem, żeby Marta usnęła ... ponad godzinę się męczyłam :-(
Dziewczyny, jak Wy usypiacie Wasze maluszki? Marta dotychczas zasypiała przy piersi i odkładałam Ją do łóżeczka ... ale stwierdziliśmy z mężem, że na dłuższą metę będzie to kłopotliwe, bo jak pójdę do pracy, albo przestanę karmić, to będzie problem z Jej usypianiem ... no i od tygodnia próbujemy nauczyć Ją usypiać samodzielnie ... o ile w dzień jakoś to idzie ... usypia w miarę szybko (wyjątek dzisiaj) to wieczorem jest koszmar ... płacze do godziny czasu, mimo iż kładziemy Ją jak już jest naprawdę śpiąca. nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić ... tak mi Jej szkoda, jak Ona tak płacze, serce aż się kraje :no2:
a mam jeszcze pytanie do obytych tutaj dziewczyn ... da się ten temat dodać jakoś do ulubionych na forum?chodzi mi o to, żebym nie musiała szukać, tylko od razu sobie po zalogowaniu wchodzić na nasz temat :) leniwa jestem ;-)
 
Do góry