reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Hej Mamuśki :)
mam nadzieję,że pamięta ktoś mnie ;)

rzeczywiście pustki tu..ale cóż takie jest życie obowiązków dużo, a czasu mało.
U nas wszystko dobrze - zębow cała buzia już od ok. 3 miesięcy -śmiejemy się, że wyglądają jak sztuczna szczęka heh
Namęczyliśmy się, bo wszystkie szły na raz.
Słów wypowiedzianych co raz więcej, Maks to mały śmieszek i ogólnie rozwija się super.
Wszystko małpuje po starszym bracie no i ubaw mamy niezły :)

Buziaki dla Wszystkich - piszcie co u Was..

Gosiu - bardzo mi przykro :(
 
reklama
hej dziewczyny zbieram się aby tu napisać odkąd "upadł" nasz wątek na kafeterii ;) ale ciągle brak czasu u nas tak jak u większości mały biega zaczął chodzić w wieku 11 miesięcy, zębów cały garnitur ;) niestety ciągle budzi się w nocy na mleko :( oszukiwanie wodą nie przyniosło rezultatów tylko bardziej go wnerwialiśmy. coraz ładniej mówi siada na nocnik i jak coś zmajstruje w nocnik to sam sobie biję brawo :D niestety im starszy tym bardziej ssie smoka wojna jest okropna :( gratulacje dla wszystkich dziewczyn które po raz kolejny zostały mamami lub zostaną ;)
 
o cholerka dziewczyny nawet nie wiedzialam ze tu jeszcze ktos zaglada a tu prosze!!!

latte macchiato moja juz od roczku przesypia cale noce no ale niestety nocnika nie uważa i jeszcze nigdy w nim nic nie zmajstrowała:) jak widac dzieci w różnych dziedzinach róznie sie rozwijają no ale mam nadzieje że smyk zacznie przesypiac Ci całe noce bo jakis odpoczynek w koncu Ci sie nalezy;)

mala o Tobie tez myslalam ostatnio bo chyba jako jedyna z naszego grona jestes samotną mamą i zastanawiałam sie jak sobie radzisz i co slychac.

kaczynka! gratulacje! ja tez mam być lutówką 2012;) tym razem synek w drodze, i jak ja to mówię, koniec produkcji jesli o mnie chodzi:)

gosiaaa, bardzo mi przykro:( trzymaj się.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:)

Izabel dziękuję, radzimy sobie:) Mała jest oczkiem w głowie mamy:)
Gratuluję i życzę wszystkiego dobrego;) a Wszystkim co tu jeszcze zaglądają;) Wesołych Swiąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
 
Hej dziewczyny. Moze uda mi sie dotrzec do osoby ktora dala przepis na 3 bita jeszcze na Kefeterii marzec 2010. Sledzilam wasze forum i troszke sie wypowiadalam gdy bylam w ciazy z moim urwisem i spisalam przepis ktory ktoras z was zamiescila. Niestety zgubilam go, na necie moge znalesc mnostwo innych przepisow ale zaden z nich nie jest taki jak wlasnie ten ktory mialam i nie smakuje mi :( Prosze jezeli ktoras jeszcze go posiada albo zobaczy ten post osoba ktory ten przepis dala aby jeszcz eraz go wyslala. Probowalam przegladac strony i szukac ale zajelo mi to prawie polowe dnia i tak nie moge go znalesc :(
Z gory wielkie dzieki pozdrawiam,
podwojna juz mamusia :)
 
reklama
Do góry