reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

kasiek83-kurde trzymaj się jakoś..nie znam Cię ale wiem co czujesz..na pewno się to wszystko ułoży:tak::tak::tak:rak to nie wyrok!;-)
niunka19-82- no i jak to przywiozłaś? pochwal się:-):-):-)
tuuunia-aaa witam i tu...:-D:-):-):-)
cfcgirl-cieszę się,że malutka już zdrowa:tak::tak::tak:hmmm wiesz ja zawsze marzyłam o studiach medycznych..
od czasu pierwszej ciąży jestem położną bez dyplomu:eek::sorry::-p:biggrin2::-D:-D:-Dtak mnie to wszystko interesuje....kiedyś może się nawrócę i na medycynę ratunkową się udam,,bo to mnie też od dawna to boli,że w Polsce się nie zdecydowałam:happy::happy::happy:no a Twoje włoski to już widziałam..piknie piknie:-):-):-)
brydka-ja preferuję praktykę..bo z teorii to już poczytałam o co kaman z tym skrabaniem:-D:-D:-Dwięc mi wytłumaczysz..
 
reklama
witam z wieczorka
jakos zabiegana bylam dzis, najpierw bylam po domek, jeszcze nie jest zlozony:-pale spoko fajniutki.Facet mi 10f opuscil , :tak:sama nie wiem czemu :szok:niby mu zona mowila ze na wziasc 80 a nie 90f.
Potem obiadek , zakupki i o czwartej paznokietki mi robila- tak dzionek zlecial.

Witam nowa kolezankie, pisz czesto i duzo:-)

Monis- jeszcze tylko klka dni:-) masz juz wszystko przygotowane.?
Aska a ty co sie ociagasz.klepaj co u ciebie?
Magda- ja tam sie tesciowej podobaly twoje wlosy?
 
oj troche naklikalyscie ;-)

Brydka no wiec widzisz tak to jest laski se piwko pija a ja musze wlosy śmigać!:szok:

Monika to ile jeszcze zostalo!:angry:?????

Roksanna ja to se wypraszam ze co ja niby malo rosadna wygladam:-D:-D:-D
Aniteczka chyba mu sie nie snilas bo spal spokojnie ;-):-p
Noami ja bende na 99!No i gratulacje 2 zabki!!!!!
Kasiek bendzie dobrze musi byc!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kasia j przepraszam ze tak dlugo czekalas na moja odpowiedz!

Witam nowa kolezanke!
No a ja bende uziemiona w domu Fabian ma katar i kicha !!!!:no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Hejka z rana:tak:;-)Ja wlasnie pije kawe :-)Olivka spi a Abi jak to Abi ciagle w ruchu :-Dhehe
Olivia ma biedna katar i wkurzam sie bo one go maja na przemian jak Abi sie skonczy to Olivia go lapie ...
 
Kasiek trzymam bardzo mocno kciuki za Twoją mamę i Ciebie ,zobaczysz wszystko będzie dobrze

Kasiunia jak to ile mi zostało ??;-) dziś i jutro :tak:

Niunka
ja mam tylko torbę ,a raczej małą walizkę spakowaną ,resztą mają zająć się chłopaki jak będę w szpitalu
czyli mają posprzątać i wsio naszykować ;-):-):tak::-D


 
I ja sie melduje przy porannej kawce!!!!!
Witam nowa koleżanke!!!!
Madzia super ze zapiekaneczki sie udały no i że smakowały (ale mi sie rymneło) ja juz je też miałam zrobione kilka razy i wszyscy zachwyceni, prawda Monika:-):-):-):-):-)
Monika Twoje podejscie do sprawy bardzo mi sie podoba, niech chłopacy tez maja jakis udzial a przy okazji wielka frajde SUPER, juz widze jak Kubus z tatusiem szykuja łóżeczko dla braciszka, aż Ci trochę zazdroszcze:-):-):-)
Kasiu i ja trzymam kciuki za Twoją mame, super że jedziesz do Polski żeby być teraz blisko niej
Edytka już widze jak złożycie domek jaką dzieciaki będa miały frajdę :tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D
 
czesc
my dzis biegalsmy po miescie, nawet spotkalam Anite, a pozniej na Fostes widzialam Roksane , tylko ze my juz odjezdzalimsy i nie dalo rady pogadac.
Szymek dzis przez ten wypad na szopy zamiast o 12 to zasnol o 2 ciekawe o ktorej mi zasnie wieczorkiem:confused:cos czuje ze bieszie buszowal do nocy:angry:
U nas jeszcze nie ma katarku i mam nadzieje ze nie bedzie.

anita tak jak rozmawialysmy , jak co to dzwon i przyjezdzaj.

ide pic kawuse bo mi glowa peka
 
No koleżanki melduję się wreszcie.
Witam rónież nową forumowiczkę i proszę się też czuć zaproszoną na spotkanko u mnie w piątek :tak:.
Niuńka - no to szkoda, że się nie da nic zrobić, może następnym razem się uda... A Szymek bawił się już w nowym domku?
K&F - super, że będziesz. Widzę, że byłaś bardzo zajęta na weekendzie, też miałam do ciebie dzwonić i się umówić na włoski, ale niestety nie wykombinowałam więcej czasu, no nic, ugadam się już z tobą na żywo.
Kasiek - powodzenia z mamą w Polsce.

Cieszę sie bardzo, że tyle nas będzie w piątek, jeszcze chyba w życiu tyle gości na raz nie miałam, nie wiem czy sprostam zadaniu :szok:, ale jestem dobrej myśli i na pewno spotkanie będzie udane:tak:. Oczywiście ja przygotuję jakieś menu i coś do picia, ale będę wdzięczna jak przyniesiecie małe co nieco, tak by żadna głodna albo spragniona nie wyszła do domu. Proponuję, tak jak to było przed spotkaniem u cfcgirl, by napisać co się bierze.
Aha, adres podam na zamkniętym, a jeśli trzeba to na priva też.

Wiosna już praktycznie pełną parą, w takim momencie zaczynam doceniać moją pracę, bo niemal całe dnie ostatnio spędzam w terenie.
 
reklama
Beatka mój mąż pozostając pod tak wielkim Twoim wrażeniem, oburzył się ,że on nie będzie na imprezie:-):-) Ja nie wiem kochana coś Ty mu zrobiła, ale on nawet pod moim wrażeniem takim nie jest;-)
Ja mpgę zrobić jaką sałateczkę.
Danka ty rób bułeczki...
Noami czy jest coś co ci jest do domku potrzebne.Może możemy Ci coś od nas kupić?? Miała być lekka tajemnica,ale tak myślę ,ze lepiej zapytać.
Edytka tesciowa pod wrażeniem włosków:-):-):-)
 
Do góry