reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

niunka - zapisz sie na aerobic, w mig zniknie Ci ta oponka, ktora sie chwalilas u Magdy ;-):-)

Magda - witaj z powrotem, napewno wszystko bedzie dobrze, badz dobrej mysli, a tesciowa widze z dobrym nastwieniem przyjechala, siadaj wygodnie na kanapie, niech mamuska troche pogospodaruje :tak: jeszcze sie jej tak spodoba, ze nie bedzie chciala wyjechac ;-) a na dlugo sobie ja sprowadziliscie?

K&F - to jestes nastepna po roksannie, ona tez uziemila swoj laptop
 
reklama
hej dziewczyny
jeśli chodzi o wczorajszą wizytę to siedziałam dwie godziny w szpitalu:szok: trochę czekania ,jeden lekarz drugi .....itd
pochwalili mnie ze jestem ulubioną pacjentką diabetyczną bo się stosuję i mi wychodzi :tak: nie mam problemy z zaszczykami .....
i pomiarami .
narazie przesuneli mi datę cesarki o tydzien by junior sobie jeszcze spokojnie posiedział ,tymbardziej ze w związku z leczeniem i kontrolą wagi chyba za duży nie jest a napewno będzie mniejszy niż Kuba
za tydzień mam usg i kolejne badania
Edytka ,Kasia super macie te domki :tak::-) i olac dietę ;-)
 
Hej dziewczyny!!!
Edyta widze ze sama zostałam na polu walki :confused: ale na razie się nie poddaje wspieraj mnie chociaż duchowo:-):-):tak::tak: ale jeśli ma sie to odbić na Twoim zdrowiu to nie ma sensu
Dziewczyny co Wy macie z tymi zalanymi laptopami to już chyba trzecia, ja też zawsze pije kawke przy laptopie i niby uważam ale przy dzieciach nigdy niczego nie można przewidzieć:szok:
Madziu super że pobyt w Polsce sie udał i się za dużo nie martw, wszystko bedzie dobrze:tak::tak:
Monika- najważniejsze że lekarze zadowoleni no i pewnie junior zadowolony że o tydzień dłużej u mamy w brzuszku, bo tam jest najbezpieczniej :-):-):-):-) no i mam nadzieje ze jeszcze zdazymy sie spotakac, wczoraj byłam z dzieciakami koło ratusza i Zuzia stwierdziła że bez Kuby nie jest tak fajnie:baffled::baffled::-):-):-):-):-)
 
Witajcie dziewczyny:-)
dzisiaj moje dziecko szło z całą szkołą do angielskiego kościoła więc i my rodzice z nimi poszliśmy:tak:tak że z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że środa popielcowa zaliczona jak należy:tak:

Monika no i dobrze, że się stosujesz do zaleceń lekarzy, bo to zawsze wychodzi na plus:tak:a na temat cukrzycy wiem jak to jest niestety z doswiadczenień:-( u mnie cała rodzina (no prawie cała) jest na insulinie:-(ale Ci co sie stosują do zaleceń lekarzy mają się dobrze:tak: no, mnie na razie jeszcze nie dopadła , bynajmniej tak myslę bo ostatnio kontrolowałam w lipcu:tak:

Danka nie jesteś sama na polu walki:no: ja też walcze tyle że nie stosuję kopenhadzkiej bo zawsze po niej miałam efekt jojo z nawiązką:-( chociaż tutaj też próbowałm ją powtórzyć z postanowieniem, że po zakończeniu nie rzucę się na żarcie ale poległam bodajże w piątym dniu:-(teraz walcze rozsądnej, tzn uczę się zdrowego odżywiania, staram się jeść do 1200cal ale jak już sie zdarzy coś więcej to i tak się staram żeby nie przekroczyć 1400cal:tak:mam to sprawdzone bo walcze z nadwagą od nie pamiętam kiedy, że jak nie przekraczam 1400cal to waga leci w dół:tak:
 
hej kobitki;-) NIE MOGŁAM OTWORZYĆ FORUM OD RANA!!!:crazy::crazy::crazy:
jakiś błąd serwera wyskakiwał...i znowu jestem w plecy ze 3 strony:angry::angry::angry:
mam nadzieje,że to tylko dzisiaj:baffled:
k&f-no wreszcie jesteś bo i Ciebie nie było długo:tak::tak:
cfcgirl-napewno będzie oki:tak::tak::tak: ile będziesz czekać? bo na ogół histopatologia 2 tygodnie trwa:confused: daj znać oczywiście..
niunka19-82-no i dobrze,że sobie dałaś spokój,bo to jest porażka ta dieta;-)
danka-a jak Ty się czujesz? aha i dzięki za przepisik:-):-):-)
monika-to jeszcze tydzień dłużej 2w1?:-D:-D:-Dzleci..pewnie już byś chciała mieć za sobą...ja w ostatnich tygodniach to już się nie mogłam doczekać:tak:
a jak u Ciebie z instynktem gniazdowym?:-D:-D:-D
ciuszki poprane,poukładane kilka razy??? łóżeczko gotowe?:-D:-D:-D
kurde muszę uważniej pic kawkę przy laptopie:baffled::baffled::baffled: nie chciałabym być następna :baffled::baffled::baffled::-D
 
ciuszki jeszcze nie poprane więc i nie poukładane :tak:
w sumie każdy tydzień dłużej w brzusiu to zdrowiej dla juniorka :-D:tak:
 
a Ja na maksa zakręcona i szczęśliwa. Sklep mam zajebisty, Jenny cudowna :)
Już pokazałam moni efekty mojej cięzkiej pracy i w końcu poszło, tak się cieszę :-)
madzia witaj moje serducho Ty :-) i nie łam się, bo nic tam nie masz ;)
ja zaraz nadrobię, albo i nie bo mi się nie chce ;-):-)
W każdym razie zów mam chwilkę .
Magda we czwartek się dowiemy, sprawdzają go, w końcu ma przy " dużej kasie " w sieci pracować :-);-)
Oby nie zmienili zdania bo ja już szukam co ciekawego w Hiszpanii mnie czeka :-D
 
Brydka życzę Ci z całego serca aby wyjazd wypalił:tak:oj Hiszpania............hm........ale się rozmażyłam:tak::-D:-Dok , juz wracam na ziemię:-D:-D:-D

mam do Was dziewczynki pytanie, otóż zapewne na swoich mieszkankach płacicie (niestety;-)) rachunki:tak:
przyszedł mi rachunek za wodę, no używam więc oczywiście muszę zapłacić:tak:
ale jestem ciekawa skąd dostawca wody ma moje dane????????:baffled:
bo gdy zapytałm landlorda dlaczego podał moje dane a nie męża to on mi na to, że jeszcze wogóle nie podawał nas "do wody" i teraz zżera mnie ciekawość skąd w takim razie wzieli moje dane( umowa najmu jest na mężą) potrafi mi to któraś wyjaśnić ?????????? będę wdzięczna, bo nie lubię jak ktoś szasta moimi danymi bez mojej wiedzy:angry:
 
reklama
O kurcza, nie zagladalam na BB , bo mialam ta przeprowadzke i ledwo zdarzylam przeczytac te wszystkie strony, no i oczywiscie zostalo mi pare minut na odpisanie.
No i oczywiscie tak jak obiecywalam, musze zrobic ta parapetowe, tylko jeszcze nie wiem kiedy, musze to z Danielem ustalic.
Brydka- super z ta Hiszpania. Rzeczywiscie, tylko pozazdroscic.
CfC girl - oby wszystko poszlo ok z tym wlokniakiem.
No i niestety musze konczyc, bo koniec lunchu...
A no i witam nowe kolezanki.
 
Do góry