reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

reklama
Witam!!!!Ja dzis mam wolne wiec korzystam z pieknej pogody i robie duuuuuuuuuze pranie!!!!:tak:
Wiem,wiem mialam sie udzielac ale jakos czasu brak!:-(
Kasiek83-serdeczne pozdrowienia dla twojej mamci-wszystko sie ulozy!!
K&F-chyba musze sie do ciebie zglosic z wloskami!!!mam tak spalone koncowki (od prostownicy rzecz jasna)ze szkoda gadac!!!
A tak u nas po staremu,ola jakies wysypki dostala i musze isc z nia do lekarza ale dopiero jutro bo dzis juz niestety nie dalo rady!!!!
Jeszcze raz gratulacje dla Moniki
 
Sylwia o tak totka lotka, ale dla każdej, tak skromnie, po milionie :-D
Asiunia wcale się nie dziwię, ja byłam dziś w Ben Ryhding, moje nowe miejsce, dzięki koleżance poznane i tak tam ślicznie.
A co do świeżoći powietrza od rana jakoś intensywnie czuje jego powiew, w końcu spokój:-)
Kasia Fabiankowa, nie łam się, jesteśmy już dwie;-)
 
Monis jeszcze raz serdeczne gratulacje!!

My dzis korzystlismy z pogody ile wlezie, normalnie lato:tak::-)
jutro wybieram sie do miasta na pakupki oby tylko pogoda dopisala tak jak dzis.
Aniteczka- a ty kiedy planujesz do mnie wpasc?
 
reklama
Myslalam, zeby jutro zaczac imprezke tak po 18tej, co wy na to? Kazda ma mój adres? Mysle, ze nie powinno byc problemu ze znalezieniem mojego domu, ale podam na zamknietym jeszcze moj nr tel. to prosze dzwonic w razie czego.
Pozostale dziewczyny, ktore sie jeszcze nie zdecydowaly przyjsc, kolejny raz serdecznie zapraszam.
 
Do góry