reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Naomi Ja Cie bardzo chciałam przeprosić ale nie mogę jutro być na parapetówce. Sorki za zamieszanie i życzę Wam miłej zabawy.:-):-):-)
 
reklama
hej z wieczorka:-)
naomi-właśnie się zastanawiam jak tam do Ciebie trafić:baffled::baffled::baffled: mam taką stronkę co mi układa plan podróży ale nie mogę się połapać co i jak,bo nie wiem z jakiego przystanku autobus do Ciebie odjeżdża:confused::confused::confused:jakbyś mogła mi troszkę przybliżyć gdzie mam wsiąść i w co i gdzie wysiąść,to bym była bardzo wdzięczna;-):-):tak::tak::tak:....aha i koniecznie numer na priva w razie jakbym nie trafiła..:sorry2:
niunka-w tym tygodniu to już nie dam rady,za dużo się dzieje ale w przyszłym na bank przyjadę:-):-):-):tak:...
 
dziewczynki zycze udanej imprezki, schlejcie sie i ubawcie. no i prosze wypic moje zdrowko:-)
anita- oki doki zapraszam w przyszlym tyg.
 
Hejka!Ale poszalalyscie z pisaniem pewnie nie dam rady wszystkiego przeczytac:-(
Wczoraj dzwonila do nas babka z housingu places for people i chce nam zaproponowac dom ale na beznadziejnej ulicy i taka rudere ze szok mam nadzieje ze jak jej odmowimy to jeszcze cos nam kiedys zaproponuje.
My dzis jedziemy odebrac paszport dla Olivki;-)
A teraz moj maz jest u dentysty w Poldent, czy ktoras z was tam leczyla zeby?
Naomi ja niestety nie dam rady sorki moze nastepnym razem ale bawcie sie dobrze:tak:
 
hej
Dziewczynki zwarte i gotowe na dzisiejszy wieczorek?? Mam nadzieje,że tak...
Roksanna o się wycofujesz kobieto??Źle ci było z nami ostatnio??
Oleska ja Ci powiem tak, ja już miałam kiedyś pewną rozmowę w housingiem na temat traktowania Polaków i tworzenia getta polskiego w pewnych dzielnicach. Proponują mieszkania w dziadoskich dzielnicach właśnie dla Polaków a część z nich akceptuje bo niby sa one tańsze. Ja osobiście nie wzięłabym mieszkania w szemranej dzielnicy, tylko dlatego ,że taniej. Trzeba walczyć o siebie i godne życie. Tak jak kiedyś Kasiek pisała ,że jak poszła oglądac niektóre mieszkania to płakać się chciało w takim stanie były.
a pogoda wyśmienita, zaraz jak tylko Mania wstanie spadamy na spacerek.
a tak ostatnio wpadłą mi do głowy pewna dygresja,że BB to magiczne miejsce bo potrafi przyciągnąć nawet gorących przeciwników , dla których forum było ,,głupią stratą czasu'' Magia działa...
Do zobaczenia wieczorkiem dziewczynki
 
Anietcznka, najlepiej do mnie dojechać autobusem, na str 142 opisalam dokladniej. Jak wlaczysz sobie maps.google.co.uk i wlaczysz widok z satelity, wpisz moj kod BD6 1EX, pokazane sa tam wszystkie przystanki. Trzeba wysiasc na pierwszym za rondem Odsal Top, przy uliczce Odsal Pl, przejsc nia w prawo do Cleackheaton Rd i pierwsza w prawo uliczka jest moja Glenroyd Ave, moj dom jest prawie na samym jej koncu. Podalam ci nr na priva, w razie czego dzwon. Do zobaczenia
 
Laski, Ja odpadam, przepraszam, że piszę teraz, ale nie dam rady. Kamil wraca o 19 zanim się wyszykuje i pojadę to będzie już za późno by jechać, więc nie dam rady. Myślałam, że Paweł mnie podwiezie, ale oni się dziś opiekują Marcelem, więc zanim dojade do miasta, zanim autobus, a dopiero wróciłam z miasta, więc kurcze no za długo to dla mnie i zaraz będę musiała znikać.
:-( Nie chciałam by tak mi wyszło, ale po prostu za późno on wraca :eek::-(
 
reklama
Wiesz co, Ja tu siedzę i kota dostaje, autentyk, żal mi dupe ściska no.
Miałam to zaplanowane, ale nic nie wymyśle, nie dojadę w moment do was, choć uwierz mi, uwielbiam WASZE towarzystwo na maksa :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Do góry