reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

hej
Ja w sumie chyba jeszcze nie zapomniałam :-) ale na ćwiczenia to chętnie bym poszła - choć teraz muszę leżeć :-(

W sumie w szkole rodzenia - fajne były zajęcia z malowaniem brzuszków :-) - czyli jak wobrażamy sobie malucha - u mnie ojcowie malowali dziwne rzeczy :-D które przypominały sprżety kuchenne :-D.

Podobały mi się nauki oddychania :-)

Ale drugi raz po 3 latach mi się nie chce :-D Jak coś to będę wracać do swoich postów sprzed 2 lat w poszukiwaniu odpowiedzi :-D

Pozdrawiam

Pozdrawiam
 
reklama
widze, ze coraz nas wiecej :)

dziewczyny, a mozecie poradzic gdzie u nas mozna zrobic usg 3d lub 4d ?? ile to kosztuje i ile sie czeka na wizyte ?? wiem, ze jest juz taki temat, ale juz dawno nikt tam sie nie udzielal... a i kiedy najlepiej zrobic to badanie ?? zeby fajnie juz bylo widac ??

w czwartek ide na wizyte... i stresuje sie bo nie wiem czy tam wszystko ok... ierwszy raz ide z mezem ;) to 18t moze uda nam sie obadac co jest miedzy nozkami naszego groszka :)
Na początku ciąży obiecywałam sobie, że pójdę na takie usg, ale teraz jakoś wystarcza mi obraz ze zwykłego usg, raz w miesiącu widzę jak mój maluszek fika w brzuszku;) Na pewno Laber ma taki sprzęt, ale ponoć do niego trudno się dostać, choć to tylko ze słyszenia wiem. Na jego sprzęcie przyjmuje Jakub Pankiewicz, może u niego spróbuj, to jego nr 663755454. A ile kosztuje wizyta i jak długo trzeba czekać-nie mam pojęcia.

A my właśnie dzisiaj idziemy na wizytę. Na ostatniej był chłopak, chociaż cały czas przeczuwaliśmy dziewczynkę;) Ciekawe czy coś się zmieniło?? Nie mogę doczekać się wieczora:)))
 
vii- nr tel do rejestracji dr Labera(pon i śr) i dr Pankiewicza(wtorki) 3209434, najlepiej dzwonić w te dni od 15:30 jest tam pani rejestratorka. Wizyta położnicza kosztuje 120zł ale może usg 3d więcej, nie wiem ale jak zadzwonisz to na pewno się dowiesz :)) do dr Pankiewicza ja czekałam 3 tygodnie.

 
Nasz maluszek tym razem pokazał, że jest prawdziwym facetem:))) Rośnie i dobrze się rozwija:) Tylko ja znowu nie bardzo.. . Muszę zrobić dodatkowe badania, bo chyba mam zapalenie układu moczowego. To już któreś schorzenie z kolei:(
A Ty Vii jak tam??? Udało się coś podejrzeć?
Dziewczyny może orientujecie się w sprawach ZUS-owskich? Właśnie dostałam informację, że mój pracodawca ma przedłożyć dodatkowe dokumenty w sprawie mojego zwolnienia.
 
Ostatnia edycja:
Emri -> Wiesz nie mam pojęcia - o co może chodzić ZUSowi - a pracodawca nie napisał ? Szkolenie BHP - pewnie nie będziesz musiała mieć - ale gorzej z badaniami lekarskimi - na które skierowanie nadal możesz dostać zapewne :-)

Vii - pisz jak tam wizyta :-)

Ja ma dopiero za 1,5 tygodnia :-)
 
Dzięki dziewczyny za odzew:)

U mnie była odwrotna sytuacja, maż chciał córkę... też taki jakiś zasmucony był jak okazało się, że facet będzie:) Ale ostatecznie to geny naszych Panów decydują, a nie nasze więc niech nie narzekają:)))
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
MATA EDUKACYJNA drewex MIŚ NA CHMURCE (1204618910) - Aukcje internetowe Allegro
Witam przyszłe mamuski. Może któraś będzie zainteresowana matą dla maluszka, to można zajzec na moją aukcję. Zawsze to taniej o koszt przesyłki, bo możemy się umówić i przekazać zakup. Niebawem będę wystawiać karuzelę fisher price z pilotem oraz bujaczek leżaczek. Jakby co, to można mnie znaleźć na ciężarówkach 2009, można pisać na priva.
Pozdrawiam :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) i dużo spokoju i radości życzę
 
reklama
Witam zielonogórskie brzuchy ;) Mamy termin na 20 lutego i jak na tą chwile wydaje mi się ze to za jakieś 5 lat ;)
Dzisiaj zapisałam się do przyszpitalnej szkoły rodzenia... na wcisk 10 styczeń!!! ... Czasu zostanie niewiele i najpewniej całego kursu nie zrobimy ale jakieś szaleństwo z zapisami było ;)
Mam nadzieje że będziemy się spotykać tu w sporym gronie... a kto wie może nie tylko tu ;) Pozdrawiam
 
Do góry