reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

dziewczyny jestem w szoku, że z zusem takie problemy! ja też niedawno zmieniłam pracę i ciekawe czy mnie też będą ścigać, mam nadzieję, że lista obecności wystarczy ;)
a powiedzcie kiedy Wam minęły mdłości? bo ja zaraz zacznę 12 tydzień i zamiast lepiej to z dnia na dzień coraz gorzej. rozmawiałam ze znajomą i mówiła, że ona się męczyła całą ciążę z mdłościami, nie wyobrażam sobie tego ;)
pozdrawiam weekendowo :))

[FONT=&quot][/FONT]
 
reklama
Witamy Huhu!
A ja mdłości w ogóle nie miałam, jedyne co, to około 15 tyg. miałam lekką chorobę lokomocyjną, ale minęła po tygodniu:)
No ZUS to zaskakująca instytucja, też mam nadzieje, że lista obecności wystarczy. Okaże się za jakiś czas...
 
hej
Mnie mdłosci trzymają gdzieś od 7-8 tyg do dziś czyli juz 2 miesiące praktycznie a gdzieś z tydzień krócej codzienne lub częstsze pawiki. W zasadzie nie wiem co gorsze jakbym miała wybierać:szok:
Póki co schudłam prawie 7 kg... to mi akurat nie przeszkadza, i jak widać młodemu też nie skoro nie odpuszcza :no:

Jutro wizyta... mam nadzieje że da się zdemaskować co tam ma między nogami :-)
 
Huhu daj znać jak po wizycie :)

a my myślimy nad imieniem... było naszykowane dla chłopca i tak jakoś się nastawiliśmy, że teraz żadne damskie imię nam się nie podoba...

dzisiaj tak mi wpadło do głowy Suzana ... co myślicie ?? nie wiem nawet czy w Polsce można nadać dziecku takie imię... ktoś się zna na tych przepisach obowiązujących przy rejestracji dziecka w USC ??

Hej pewnie przyjmą :-)

Huhu - daj znać jak po wizycie :-) ja w sumie mam termin na marzec :-D
Też będzie ciekawie :-D Póki co mdłości mam jak czegoś nie zjem :-)

Ja wizytę mam dopiero 7 września i już się nie mogę doczekać :-)

Pozdrawiam
 
dzięki dziewczyny :)) chyba nie ma żadnej reguły na te mdłości, każda to przechodzi inaczej ;) trzeba się przemęczyć i tyle

Myyszaaa a na którego konkretnie marca masz termin? ja na 14 :)

[FONT=&quot][/FONT]
 
reklama
widzę, że część z Was już ma dzieci to może mi doradzicie... tak się zastanawiam czy to co czuje to ruchy... takie jakby pękający bąbelek powietrza pod skórą... przeważnie z lewej strony trochę pod pępkiem...:-D kilka razy dziennie i nigdy kilka razy pod rząd...Jutro zacznie się 20 tydzień... jak myślicie to mała czy moje flaczki ??;-)
 
Do góry