reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

witam wszystkie przyszłoroczne mamusie;) tak troszkę z opóźnieniem ponieważ obecnie odpoczywamy nad morzem;) nareszcie minęły dolegliwości typu ciągłe zmęczenie , nudności itp, teraz doszedł ból dolnej części kręgosłupa i dłuższe siedzenie sprawia ból. Aczkolwiek ruchy maleństwa rekompensują wszystko;) pozdrawiam serdecznie
 
reklama
a ja nadal mam mdłosci, już nie codziennie, ale co kilka dni - jak zaczną sie rano, to trwają do nocy :) Kręgosłup boli mnie strasznie, czasem z łóżka się podnieśc nie mogę...najgorsze jest to, że za tydzień wracam do pracy i muszę w niej wytrzymac ze 3 miesiące...
Ruchów maleństwa jeszcze nie czuję (16tc zaczynam jutro), a może nie rozpoznaję ich tylko :)
 
Cześć dziewczyny! Bardzo mi miło do Was dołączyć:) Termin mamy na 08.01. Cieszę się , że "ciężaróweczki z Zielonej 2011" rosną w siłę i mam nadzieję, że będzie nas przybywać;) Kma 1982- współczuję Ci mdłości..., ja miałam szczęście ich nie poznać;) Ruchy maleństwa na pewno niedługo poczujesz, to sprawa indywidualna. Ja poczułam je całkiem niedawno, bo w 19 tyg. i to moja pierwsza ciąża. To wspaniałe uczucie jak tak fika maleństwo w brzuszku;)
Co do szpitala, to również zdecydowałam się na naszą porodówkę. Szczerze mówiąc po kilkudniowym pobycie na septyku, nigdy więcej nie chciałam nawet widzieć tego budynku, ale opinie dziewczyn rodzących tam ostatnio są bardzo pozytywne, więc uległam;) Poza tym mój mąż twierdzi, że poród to będzie dla niego taki stres, że poza granice naszego miasta nie będzie w stanie mnie zawieść;)
Pozdrawiam
 
hej! widzę, że coraz nas więcej :)) Myyszaaa witaj :) kma1982 ja też mam mdłości cały dzień (a mówią że to poranne mdłości ;)) ale na razie codziennie, mam nadzieję, że niedługo odpuszczą. Mój gin też się ostatnio przeniósł z NS do ZG, może chodzimy do tego samego :) pozdrawiam wszystkie Mamusie :)

 
Hej:) Ale pogoda, zimno brrrr... Dziewczyny a zapisujecie się do szkoły rodzenia? Nam udało się wcisnąć na 18.10 na 16 godz., bo inne były juz zajęte;( W ten pierwszy dzień zapisów do szkoły pierwszy termin (na wrzesień) był zajęty w godzinę, bardzo dużo osób dzwoniło. Kurs trwa 1,5 miesiąca, jest 6 spotkań po 2 godz. Spotkania są 2 razy w tygodniu, opłata dobrowolna 50 zł, na herbatę, kawę, itp. Także jak planujecie szkołę rodzenia to zachęcam do zapisów, bo wolne miejsca szybko się zapełniają;) Pozdrawiam:))
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie :-D Widzę, że nam się grono rozrasta, mam termin porodu na ósmego marca tak więc sporo czasu przede mną. Jak myślicie czy już teraz powinnam zapisać się do szkoły rodzenia czy może z tym poczekać??
 
Mój gin też się ostatnio przeniósł z NS do ZG, może chodzimy do tego samego :)
pewnie tak :)

Hej:) Ale pogoda, zimno brrrr... Dziewczyny a zapisujecie się do szkoły rodzenia? Nam udało się wcisnąć na 18.10 na 16 godz., bo inne były juz zajęte;( W ten pierwszy dzień zapisów do szkoły pierwszy termin (na wrzesień) był zajęty w godzinę, bardzo dużo osób dzwoniło. Kurs trwa 1,5 miesiąca, jest 6 spotkań po 2 godz. Spotkania są 2 razy w tygodniu, opłata dobrowolna 50 zł, na herbatę, kawę, itp. Także jak planujecie szkołę rodzenia to zachęcam do zapisów, bo wolne miejsca szybko się zapełniają;) Pozdrawiam:))
piszesz o szkole rodzenia przy szpitalu? kurcze a ja czekam, bo jakoś tak mi za wcześnie dzwonic :) Mogę prosic o nr tel. na priv??będę wdzięczna
 
Co do szkoły rodzenia to miałam na myśli tą przy szpitalu. A czy już się zapisywać to zależy od Was. Szkoła była zamknięta jakiś czas, zmieniła się położna prowadząca zajęcia. Dopiero od tego poniedziałku można się zapisywać. Mi było bardzo trudno dodzwonić się tam. Położna, która zapisuje mówiła, że jest bardzo dużo chętnych mamusiek:)) Dlatego jak zależy Wam na jakimś konkretnym terminie albo godzinie późniejszej, bo np. tatuś dłużej pracuje to warto dzwonić wcześniej;))
 
reklama
zastanawiałam się nad szkołą rodzenia choć od wielu kobiet słyszałam opinie iż jest ona przeznaczona dla pierworódek, dyskryminacja jakaś he he . Po 9 latach przerwy warto chyba jednak przypomniec sobie co nieco:) Czytałam o szkole rodzenia Ksenia , prowadzi ją chyba obecna włascicielka szkoły rodzenia przy szpitalu Pani Joanna Habura. W swojej ofercie mają ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Musze poczekać do wizyty kontrolnej by spytac czy nie ma przeciwskazań( moja ciąża była zagrozona) do uczestnictwa w ćwiczeniach. Jesli nie to jak najbardziej reflektuję:)
Póki co mamy się dobrze , fasolinka od czasu do czasu zaszczyci mamę puknięciem, kręgosłup dalej świruje i daje popalić:) Korzystamy z ostatnich dni wakacji i byczymy się bo od września znów kierat. Misiek to przyszłoroczny komunista więc prócz nauki w szkole czekają nas przygotowania do I Komunii Św.
Pozdrawiam słonecznie :)
 
Do góry