reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Witajcie z rana - ja też sweter i bluzka na bluzce :-D ale cieszy mnie brak upałów - choć marzy mi się polska złota jesień :-)

Winobranie nam się zbliża - ciekawe jak w tym roku będzie:-)
 
reklama
Witam zielonogórskie brzuchy ;) Mamy termin na 20 lutego i jak na tą chwile wydaje mi się ze to za jakieś 5 lat ;)
Dzisiaj zapisałam się do przyszpitalnej szkoły rodzenia... na wcisk 10 styczeń!!! ... Czasu zostanie niewiele i najpewniej całego kursu nie zrobimy ale jakieś szaleństwo z zapisami było ;)
Mam nadzieje że będziemy się spotykać tu w sporym gronie... a kto wie może nie tylko tu ;) Pozdrawiam
a na jaką godzinę się zapisałaś?? ja mam termin 02.02 i też wcisnęłam się dopiero na 10 stycznia :) pewnie nie ukończę kursu, ale może dowiem się chociaż czegoś pożytecznego...

Co do ruchów, to ja jeszcze nie czuję, a jestem w 18 tc, mam nadzieję, że niedługo maluch da mi się trochę we znaki, bo jestem ciekawa jak to jest...

W zeszłym tyg. byłam na wizycie i okazało się, że będzie chłopak:) meskie ciuszki już kompletuję :)
 
co Wy tak dookoła z tymi chłopcami ?? ;-) z kim się moja Papryczka będzie bawić ?? :-p

a u mnie to chyba faktycznie ruchy, bo wątpię żeby jelita mi tak systematycznie pukały ;-) wczoraj wieczorem jak mąż trzymał mi rękę na brzuchu i mała dwa razy zastukała to on aż podskoczył :-D
 
widzę, że masz końcówkę 10 tyg to chyba faktycznie jeszcze się nie dowiesz jaka płeć...

ehh niech ktoś przyspieszy czas i niech już będzie styczeń, bo ja nie mogę się doczekać kiedy będę mogła potrzymać w ramionach moją Papryczkę :-D
 
widzę, że masz końcówkę 10 tyg to chyba faktycznie jeszcze się nie dowiesz jaka płeć...

ehh niech ktoś przyspieszy czas i niech już będzie styczeń, bo ja nie mogę się doczekać kiedy będę mogła potrzymać w ramionach moją Papryczkę :-D

O widzisz zgadzam się :-D bo wtedy będzie styczeń i mi zostanie kilka dni (no dobra 3 miechy) do mojej fasolki:-D
 
Kurczę dziewczyny czas i tak szybko zapierdziela...pamiętam jak robiłam test, do którego spaliłam ostatniego papierocha...a teraz jestem na etapie "nie mam się w co ubrać":) Ale tak, marzę o tym, żeby przytulić mojego Aniołka:) Swoją drogą to mój gin twierdzi, że z moim terminem porodu to różnie może być przez te pigułki, teraz na usg wyszło na 2.01. Ciekawe jak to będzie, tylko żebym nie rozpakowała się w tym roku!
 
reklama
Emri --> najlepiej rozpakuj się podczas zabawy sylwestrowej ;-)

a ja dzisiaj dostałam takiego kopa w pępek, że aż podskoczyłam :-D i to 3 razy pod rząd :tak: chyba dlatego, że leżałam na plecach i małej się to nie podobało. Tym razem już chyba z flaczkami tego nie pomyliłam ;-) cudne uczucie i aż łzy w oczach stanęły :tak:
 
Do góry