reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Witam,
u nas noce raczej słabe niestety... Mam nadzieję, że jakoś nam się to w końcu lepiej ułoży. Adaś zwykle budzi się co 2 h. Póki co bardzo zmęczenia w trakcie dnia nie odczuwam. Mąż sporo pomaga, ale urlop ma jeszcze tylko przez tydzień...Później już zostanę sama z Wojtkiem i Adasiem. Adaś jest przytulak - Wojtek taki nie był. Lubi być na rękach, chociaż staram się nie przesadzać z noszeniem go. Na szczęście nad łóżeczkiem ma karuzelę, której dźwięk go uspokaja i usypia :)
Dziewczyny, a co z zamkniętym? Przenosimy się? Szczerze powiedziawszy trochę się już gubię w wątkach jak wchodzę tak co jakiś czas:hmm:
 
reklama
A co tu taka cisza dzis?
Jestem zła jak psa wrrrrr mialam w dwójce zebie plombe a nie dość że ona mi się wylamala to razem z zębem :( i jestem bez dwojki;( płakałam jak nie wiem mąż pocieszal mówił że i tak mnie kocha a zęba zrobie a Maja slodziak mały żeby się nie martwila bo druga Strona nauczą się jeść...
Jutro dzwonię do dentysty i będę mostek robiła sobie i nic innego nie zrobię ale to potrwa ze 4tyg:( będę bez zęba dobrze ze mam za darmo to przynajmniej nie będę musiała tyle kasy płacić.
Agatka dzis ładnie je i spi co 3h troszkę tylko marudzi ale jestt ok jutro wizytę u lekarza:) dzis zakupy przyszly to rozpakowane o dkurzylam i jak oglądałem z Mają bajkę dzwoneczek to usnelam i spalam prawie 2h teraz się ściągam bo mała zaraz wstanie:) miłego wieczorku;)
 
Gosia - współczuję...
Ja jak byłam w ciąży na kontroli, to dentystka powiedziała mi, że zęby bardziej się psują już po porodzie - zwłaszcza jak się karmi piersią. I mi powiedziała, żebym przyszła na kontrolę tak z pół roku po porodzie, no chyba, że coś wcześniej się będzie działo... Zobaczymy jak będzie, póki co chyba jest ok :)
 
No wiem że jak się karmi to zęby szybciej leca też bylam i dentysty w ciąży to mam jednego do wyrwania z tyłu i że 3do leczenia ale to takie małe i to niedawno mi się zrobiły ale cóż Agatka ważniejsze i muszę karmić a zęby można zawsze wstawić;)
 
Naprawdę dzis cisza jak nigdy...
My już w łóżku agatka od godz spi ja się wykapalam przez ten czas kolację zjadła i też lece spac;) a już przestało mi lecieć wiec się cieszę ;) milej i w miarę przespanej nocki;;)
 
reklama
Hej. U mnie niedziela kiepska. Mama z rana wyjechala :( pozniej na obiad do tesciowej poszlismy. No i u niej zaczelam czuc ze cos mnie bierze. Bol plecow, ogolne oslabienie, bol galek ocznych :( eh. Na wieczor zrobilam herbate z cytryna i licze ze przejdzie. Teraz sie karmimy i ciagle staram sie nie chuchać na malego zeby go nie zarazic. Nie chce chorego niemowlaka w domu :(
Dzis o 9:30 polozna przyjdzie a na 14:00 mamy wizyte u ortopedy z bioderkiem. Oby wszystko jakos sie ulozylo pomyslnie.

Gosia wspolczuje akcji z zebem. A Maja to dziecko skarb jak widac. Ja tez musze isc do dentysyy bo mam dziury i boli :/

Zozzolka ojej biedna mala. Oby to nie bylo nic powaznego!!

Kulka nie wiem co z zamknietym forum ale tez wolalabym tam sie przeniesc na stale...

No ale sie zle czuje:( nie chce byc chora!!!!;(
 
Do góry