reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Gratuluje wszystkim 2 kreseczek . Ja testuje w nastepnym tygodniu i mam nadzieje ze do was tu dolacze na kolejne miesiace :-)
 
reklama
Witajcie kochane :) może i ja do Was dołączę i proszę mocno trzymać kciuki bo póki co wyszedł mi bladzioszek 2 dni temu i dzisiaj trochę mocniejszy. 27 mam dostać @ i wtedy wszystko się rozstrzygnie :tak:
 
i ja mialam bladziutenka 2 kreseczke na tescie dzisiaj. trzymajcie kciuki we wtorek powtarzam (termin spodziewanej miesiaczki) staramy sie od 4 lat... oby to bylo juz :) wychodzilby 4luty :)
 
Bardzo chciałabym do Was dołączyć jednak mój termin spodziewanej miesiączki dopiero 9 marca więc wtedy będę wiedzieć czy sie udało.Trzymajcie kciuki :)
 
mój wczorajszy teścik :-D

IMG_0069 (2).jpg
 
Witam Dziewczynki. Ja do Was dołączam z terminem na 2 listopad. Testowałam 20 lutego pierwszy raz i wyszła druga kreseczka bardzo blada, nie dowierzałam więc testowałam codziennie do 24 lutego i teraz już jestem pewna, jestem bardo szczęśliwa pomimo, że nie planowaliśmy na razie drugiego dziecka. Trzymam kciuki za wszystkie testujące oby zobaczyła dwie kreseczki.:-)
 
reklama
Do góry