reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Meago ja w listopadzie 2010 w 25 tc urodzilam martwego synka wiec tez sie boje ale pozytywne myslenie to polowa sukcesu! Bedzie dobrze i tego sie trzymajmy!
 
Ja jutro robie test 3 juz bo 2 poprzednie wyszly ledwo ledwo.. Miejmy nadzieje ze tu z wami zostane;)
Kochana mnie 1 test wyszedl tez ledwo ledwo i mialam wrazenie ze moja wyobraznia plata mi figle. W sumie zrobilam 6 testow. Wiec wierze ze u ciebie na pewno jutro wyjdza dwie ciemne krechy:-)
 
Moje testy :) na gorze 3 dni przed spodziewana @ na dole 2 dni przed a dzisiaj robilam cyfrowy wykazal ciaza 1-2 tyg od zaplodnienia :) takze bladziochy okazaly sie byc fasolka... Ku pokrzepieniu ;)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 143
Dziewczyny akysz złe myśli :tak: wszystko bedzie ok zobaczycie. Pkazywać mi tu szybko Wasze terściory :-D

Ja napiszę coś o sobie może na zachętę. Jestem ze staraczek grudniowych. Mam na imię Ania i 10 marca kończę 25 lat. To moje pierwsze dzieciątko o które starałam się z moim Łukaszem mniej więcej 3 do 5 cykli. Mówię w przybliżeniu bo takie fest starania to właśnie od grudnia. Choruję na niedoczynność tarczycy i endo dał nam przyzwolenie właśnie w grudniu po dobrych wynikach tarczycowych. Mieszkam na śląsku. Mamy 3 psiaki ze schroniska. I jak mi się coś jeszcze przypomni to Wam naskrobię :-D
 
To teraz ja.
Mam na imie Magda mam 27 lat i mieszkam od 5lat w UK . staramy sie z Emkiem o dziecko od 4 lat. bylam w ciazy w tym czasie ale moje dziecko urodzilo sie martwe w 25 tc. Po 2 latach staran wreszcie trafilam na specjaliste ktory lapiac sie za glowe ze nikt tego wczesniej nie wykryl powiedzial mi ze mam pco i ze bez tBletek w ciaze nie zajde. 2 cykl z dupkiem a pierwszy z clo. I oto wynik z dzisiaj rano :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 120
reklama
Do góry