reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Kamilka współczuje, ja w weekend się męczyłam ze zgagą:-(Paliło jakbym zja:-)dła ogień albo napiła się czegoś żrącego do czyszczenia wc:szok: Mleka nie próbowałam, ale ponoc pomaga. A jak synek? niedlugo już chyba do Polski przyjedziecie?:-)
 
akaiah a ta kara to dla niego czy dla Ciebie? ;)


Tęskniłam za wami :)


chyba wychodzi na to ze dla mnie :( ale chyba bede musiala radzic sobie sama :-D bo nie poddam się jak nagle mojemu M sie wielce zachcce..bo jak go prosze, włąże na niego i nic nie działa to nic. :p nie bedzie tak dobrze. :p
 
Poszlam po mleko mam nadzieje ze mnie po tym biegunka nie zlapie bo na kolacje zapiekanke zjadlam:/ hehe

Andzia Adas rano obudzil mnie wrzaskiem ze glowa go boli i wtedy dostal ostatnia dawke Ibuprofenu.. I caly dzien tak szalal ze juz teraz padl i caly dzien byl spokoj chyba mu dupka odzyla;) jeju jak sie ciesze bo w sobote wyjazd ;) i modle sie zeby tylko nie lalo bo bardzo nie lubie jezdzic w deszcz:/ a przede mna 10h drogi:(
 
Kamilka- to miejmy nadzieję, że już choróbsko do niego nie wróci:)

Rozmawiam dziś z moją mamą o porodzie, itp. o mówię jej, że R. chce być wtedy ze mną, na co ona: ciekawe na co Ci on tam, sama sobie poradzisz bez niego, wybij mu to z głowy!
Nosz kurde, czy to ja jestem jakaś dziwna, czy ludzie?:eek:
 
czekoladka21 ślicznie wyglądałaś

dziewczyny a co zrobiłyście, że dostałyście ta paczke z bebilonu?

Ja od rana zle się czuje, wymiotowac mi się chce zgaga mnie pali jestem nie wyspana ciagle do wc biegalam
Dzis chyba tez będę się lenic . pogoda brzydka deszczowa nie ma gdzie isc ;/
 
Czekoladka przepięknie wyglądałaś:-) A sukienka faktycznie, nie dość że piękna, to super maskowała brzusio:-) Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.
Dziewczyny z tą zgagą to koszmar, teraz póki co (odpukać) nie mam, ale w pierwszej ciąży miałam niemalże przez całą drugą połowę. Zimne mleko pomaga, migdały, a w ostateczności rennie, które polecił mi gin.
U nas też pada, szaro i buro, a my za pół godzinki i tak uciekamy do żłobka. Wczoraj wpłynęła moja pensja (w końcu cała) więc odprowadzę Miśka i pozwolę sobie na małe zakupowe szaleństwa.

Miłego dnia
 
Polakmatka ja odniosłam dokładnie takie samo wrażenie jak Rojku. Wcale nie trzeba, jak piszesz, siedzieć godzinami na forach, wystarczy wybrać jedno, poświęcić 15min dziennie i nie narażać się na podejrzenia;-) a ty próbujesz po linii najmniejszego oporu, więc się nie dziw, że taka jest nasza reakcja.

Jeszcze raz pisze, że jest mi przykro, że tak to zostało odebrane. Przepraszam i to więcej sie nie powtórzy. Pozdrawiam, zycząc dobrego dnia
 
Cześć dziewczyny!

Miałam wczoraj wizytę i.... córka zmieniła się w synka!:happy: Nawet sobie nie wyobrażacie, jak się cieszę:-) Pamiętacie pewnie, jak pisałam, że marzymy o drugim chłopcu, że nie potrafię wyobrazić sobie siebie jako mamy dziewczynki. No j czułam, że to chłopak, więc kiedy ostatnio lekarz powiedział, że widzi dziewczynkę, byłam rozczarowana... Nie liczyłam, że to się zmieni, bo gin dawał 99% szans na córkę, a tu taka niespodzianka:-D Jest chłopak na 120%:tak: Tak więc Rojku, proszę o zmianę na liście. Na razie bez imienia, bo jeszcze nie wybrane:-)


Akaiah padłam, kiedy przeczytałam, jak teściowa pokazywała Ci, jak się miesza dżem i wkłada do słoików:-D To ten sam typ, jak moja, która pewnie myśli, ża ja absolutnie nic nie potrafię zrobić w kuchni i też mi daje jakieś absurdalne rady, typu jak pokroić pomidory do kolacji. Czasem mnie to irytuje, ale z biegiem czasu coraz bardziej śmieszy. A z tym pokazywaniem łózeczka też tak jak u nas - kiedy budowaliśmy dom, a potem urządzaliśmy, robiła wszystko, żeby jechać z nami na zakupy, albo przeglądała katalogi i pokazywała mi różne rzeczy, zawsze pytając mnie w trzeciej odobie: a Kasi się to podoba? Jakbym była jakąś służacą:-D

Czekoladka
ładna sukienka

Kamilka super, ża Adaś lepiej się czuje

Jolka nie, to nie Ty jesteś dziwna:-) A poród z mężem jak najbardziej polecam

U nas drugi dzień z rzędu pada... Wczoraj nie przestało ani na chwilę. Strasznie jestem śpiąca przez taką pogodę, już wolę upały.
 
reklama
Witam Was wszystkie po jednym dniu mojej nieobecności! Przyczyna - remont sie rozpoczął no i mój synek sie roche rozchorował i musiałam z nim do lekarza pojechac!

Czekoladka
- moja bratowa męczyła się ze zgagą przez dwie ciąże i pomagało jej jedzenie jabłek , no i manti. w drugiej ciązy to juz chyba kilogramami to jadła.

Jolka6621- nie słuchaj mamy, mąż to ogromne wsparcie. Ja cieszyłam się ze mój mąż był przy mnie przy pierwszym porodzie, nie wiem jak teraz bedzie czy sie zdecyduje.

maryś25 - a co trzeba zrobić zeby dostac taką przesyłkę z bebilonu? czy to jakis konkurs był?




 
Do góry