• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

Jola... szczerze..to np. parter nie jest zbyt przestronny...znaczy sie jak jest pusto to jest, ok haha... Poddasze za to jest ok:tak::-)
Nie mam wlasnie fotek wnętrz... Jak pojade w weekend z M na budowe to cos popstrykam:tak:
 
reklama
oj Wańka wytrzymacie jeszcze troszkę... wiem, że jest chollleeernie ciężko z rodzicami... ale wytrzymacie, a potem będziecie mieć swój śliczniutki domek. I koleżanki z BB będą przyjeżdzać:tak: Bo dużo miejsaca będzie i ogródek i grillować będziemy:tak::tak::tak: Super!!!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry