m&m's
Entuzjast(k)a
Szykuje się do porodu i to pochłania mi mnóstwo czasu![]()







zdradzisz nam O CO CHODZI????????
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Szykuje się do porodu i to pochłania mi mnóstwo czasu![]()







co robisz bo nie kumam????Szykuje się do porodu i to pochłania mi mnóstwo czasu![]()
Będę przy porodzie kuzynki bo nie chce byc sama a jej M jak widzi krew to mdleje![]()
zdradzisz nam O CO CHODZI????????
.robimy ostatnie rozeznania,pakujemy torbę i szykujemy miejsce dla dzidzi


Będę przy porodzie kuzynki bo nie chce byc sama a jej M jak widzi krew to mdleje.robimy ostatnie rozeznania,pakujemy torbę i szykujemy miejsce dla dzidzi
![]()





:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-dno ..... Aha.....
Bo już myślałam że coś przed nami ukrywałaś!! :-d:-d:-d:-d:-d
dobrze, że już wyjaśnione...aleś się nakręciłao mmatysia, ciebie się spytam bo ty też już masz 2,
będziesz chciała mieć trzecie dziecko?

Jeśli będę miała pewność ,że córkę to tak:-):-):-).Za 3-4 lata...może:-):-):-)o mmatysia, ciebie się spytam bo ty też już masz 2,
będziesz chciała mieć trzecie dziecko?
aleś się nakręciła![]()




