mamamatysia
Fanka BB :)
Co do chodzenia Filipa to też zaczął sam siadać(dwa tygodnie temu) , potem raczkował(nie mylić z pełzaniem,które uprawiał od dwóch miesięcy),dzień później wstał a za koejne dwa zaczął tuptać.Więc Marzenko nie zdziw się jak u was będzie tak samo.
.
Adam da mi swoje Lenovo(obecnie posiadam Toschibę) a on kupuje sobie nowy
.no ale nie narzekam bo bede miała lepszy procesor i więcej miejsca na dysku:-).
U nas tak powolutku, po kolei... Siadamy ładnie od 1,5 miesiąca
no i od kilku dni usiłujemy się podnieść... ale na razie bez końcowego 100% efektu


