reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

kwiecien - maj. Myślałam że mój M mi coś pomoże logistycznie a tu d..., ale i tak mnie wspiera. Wszystko na mojej głowie, ale jakoś muszę dać radę.

Florencjo projektuje ubranka dla dzieci i chcę też szyć tzn. nie ja bom nie potrafię.

to może będe ci sprzedawala bo chce otworzyc sklep tzn.e sklep
 
reklama
Nina
ja właśnie jestem po
u mnie dzięki Bogu tylko pierwsza noc była z pobódkami co godzinę ale już w drugą i każdą następną mała spała do samego rana....co wcześniej jej sie nie zdarzało..wstawała co dwie , trzy godziny..normalnie miałam dość...tylko że ja posłuchałam tego co napisała mamstud i Kasi nie daję nic, ani herbatki ani wody ani soczku nic....i mała śpi...no czasem jej sie zdarzy przebudzić to ją biorę na ręce, siadam z nią w fotelu i przytulam mocno...za chwilkę wędruje z powrotem do łóżeczka...
życzę powodzenia!!
Kochana,ale mój Julek i tak nie chce pić. W związku z tym nie pije w nocy, może z 10 ml pociągnie. Odstawiłam smoka, żeby nauczył sie zasypiać zupełnie sam itp. A w ciągu dnia taka przylepa się z niego zrobiła, że szok ... tylko cysia by chciał.

No to super, że u Was tak szybko poszło. Ja nie wiem ile jeszcze wytrzymam takich nocy, no ale mineło juz 6 mam nadzieje, że jestem bliżej niż dalej.
 
czytałam ten wątek o regulaminie (a wy?), i oczywiście będę się strała stosować,
ale trochę tego nie rozumiem. co komu szkodzi że ktoś napisze 2 czy 3 posty pod rząd?
np bohaciefka w nocy zazwyczaj odpisuje na posty z dnia i pisze ich kilka pod rząąd bo odpisuje po kolei jak czyta.

co to przeszkadza?

zgadzam się z tobą nie wiem co komu to przeszkadza ,ale oczywiście też podpiszę...

właśnie jestem po przeczytaniu regulaminu, i powiem Wam szczerze że inni nam zazdroszczą naszego śmietniczka, i stąd ten regulamin :-)

też tak pomyślałam :-)


no tak... wiedziałam, że tak będzie...

jednak regulamin po to istnieje, aby go stosować...

ja tez do tej pory pisałam nieregulaminowo - i obiecuję poprawę.

Koniec z monologami!!!
jezeli zatwierdzając posta chcemy cos jeszcze dodać- to go edytujemy... no chyba, że już padla odpowiedź na poprzedniego...
Tyle... to naprawde nie wydaje się być trudne. Chyba, że chcecie aby Wasze posty zostały łączone - bo to tez jest jakies rozwiązanie?


 
reklama
Do góry