barmanka79
Deus Dona Me Vi
i ja się witam, przed pracą 
(za jakie grzechy - ja się pytam, człowiek musi chodzić do pracy??!!??
)
ankzoc, gratulujemy ząbka

AgA, fajne masz te dyżury w pracy, niby 12 godz wlecze się okrutnie, ale z drugiej strony perspektywa tylu dni wolnego potem rekompensuje wszystko
mmatysia, z tego co kojarzę to twój mąż zajmuje się handlem samochodów, tak? i on tak często jest poza domem w poszukiwaniu tych aut?
eek: jak coś to pamiętaj że ja dopiero wstałam i jeszcze nie trybie 

)
tsarina, widzę że robisz przygotowania do Tłustego Czwartku
:-):-)
co do rozwoju dzieci, to masz rację w ciągu jednego dnia tak się potrafią "rozwinąć" że człowiek potem siedzi i dziwi - ale jak to

boszzz wypiłam kawę i się czuje jakbym sie nie czuła..muszę się wyluzować przed pracą i iść jakoś na luza bo normalnie tej leniwej Francuzce nogi z d...y powyrywam

(za jakie grzechy - ja się pytam, człowiek musi chodzić do pracy??!!??
)ankzoc, gratulujemy ząbka


AgA, fajne masz te dyżury w pracy, niby 12 godz wlecze się okrutnie, ale z drugiej strony perspektywa tylu dni wolnego potem rekompensuje wszystko

mmatysia, z tego co kojarzę to twój mąż zajmuje się handlem samochodów, tak? i on tak często jest poza domem w poszukiwaniu tych aut?


)tsarina, widzę że robisz przygotowania do Tłustego Czwartku

:-):-)co do rozwoju dzieci, to masz rację w ciągu jednego dnia tak się potrafią "rozwinąć" że człowiek potem siedzi i dziwi - ale jak to


boszzz wypiłam kawę i się czuje jakbym sie nie czuła..muszę się wyluzować przed pracą i iść jakoś na luza bo normalnie tej leniwej Francuzce nogi z d...y powyrywam

. Dziękuję za gratulacje zębolka, co do zdjęć muszę coś wstawić nowego
. Nie no kochana nie zazdroszczę Ci tych samotnych dni....... dobrze, że chociaż w taki sposób rekompensujecie sobie stracony czas
, A co do blondynki, w chwili powstania posta agi byłaś
, dziekujemy za gratulacje
na trzeźwo i z rana się nie da 