• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
ankzoc- no moze i tak dlugo to trwa bo wlasnie wczoraj da sie juz palcem wyczuc na dole dwa zebaolki i chyba u gory tez wiec dziurkacz nam sie szykuje:) wkoncu jakis sie przebil na dole :)
aga- co u ciebie kochana slychac?
conf- supersio dla daniego od cioci izabelki zebolka:)
 
Witaj Tikanisku :-) u mnie w miarę o.k. Nastawiam się na kolejną przesraną nockę - Jaga teraz śpi.. ale pewnie za godzinę bedzie juz ryk... Górne jedynki są mega bolesne... Mam tylko nadzieje, że jej dodatkowo nie zaziębie:baffled::-(

A co u Was? Stosujesz jeszcze ten syropek?
 
Mmatysia dzieci zabieracie ze sobą?
nasze górne jedyneczki wyszły bez problemu,mam nadzieję że będzie tak dalej ,oby i Wasze dzieciaczki nie cierpiały już przez te zębolki:-(
 
Dobry wieczór:-)


Witaj Tikanisku :-) u mnie w miarę o.k. Nastawiam się na kolejną przesraną nockę - Jaga teraz śpi.. ale pewnie za godzinę bedzie juz ryk... Górne jedynki są mega bolesne... Mam tylko nadzieje, że jej dodatkowo nie zaziębie:baffled::-(

A co u Was? Stosujesz jeszcze ten syropek?


Przepraszam, że się wtrącam:sorry:, ale o jaki syropek chodzi?
 
Tylko Mateusza.Filip zostaje u teściów,nie chcę go narażać na marzniecie no i kontakt z zarazkami.Na samej stypie ma być ok 150 osób:eek: niech kilkanaście będzie podziębionych.

uuuuu - spora "impreza" - masz rację- lepiej nie ryzykować... tymbardziej, że u Was nieciekawie z tym zdrówkiem

u nas dwie górne jedynki wychodzą tzn. na razie są dziąsła spuchnięte i twardę, więc mam nadzieję że to już tuż,tuż.............
mały niedobry:wściekła/y: i straszne marudny:sorry:
Teraz zasnął po całym dniu "kwiękania"

Ale najwyższy czas, bo on jeszcze bezzębny

spokojnie aneteczko... doczekasz się.. pierwsze objawy już są;-):tak:

Dobry wieczór:-)

Przepraszam, że się wtrącam:sorry:, ale o jaki syropek chodzi?

Witaj Malgoss :-):-):-)

chodzi o Neospasminę (aż sobie zapisałam tą nazwę na bloku obok monitora ;-))- syrop uspakajający, który miał ułatwić Kubusiowe spanie
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry