Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Oj Aniu nie zazdroszczę, trzymajcie się , buziaki dla Majeczki od Damisia (zięciunio niech się nie gniewa)



:-(Kasiu fotki wrzucę jutro,bo dziś już mam dość. Muszę naszykować ciuchy na pogrzeb bo jutro w tym szale pewnie o czymś zapomnimy.Niestety mając w domu trzech samców sprawy organizacyjne spoczywają na mnieMmatysia ale zaszalałaś czekam na fotki
ankzoc oby to przeziębienie szybciutko minęło,buziol dla Majeczki;-)

Tylko Mateusza.Filip zostaje u teściów,nie chcę go narażać na marzniecie no i kontakt z zarazkami.Na samej stypie ma być ok 150 osóbMmatysia dzieci zabieracie ze sobą?
niech kilkanaście będzie podziębionych.Witaj Tikanisku :-) u mnie w miarę o.k. Nastawiam się na kolejną przesraną nockę - Jaga teraz śpi.. ale pewnie za godzinę bedzie juz ryk... Górne jedynki są mega bolesne... Mam tylko nadzieje, że jej dodatkowo nie zaziębie:-(
A co u Was? Stosujesz jeszcze ten syropek?
, ale o jaki syropek chodzi?Tylko Mateusza.Filip zostaje u teściów,nie chcę go narażać na marzniecie no i kontakt z zarazkami.Na samej stypie ma być ok 150 osóbniech kilkanaście będzie podziębionych.
u nas dwie górne jedynki wychodzą tzn. na razie są dziąsła spuchnięte i twardę, więc mam nadzieję że to już tuż,tuż.............
mały niedobryi straszne marudny
Teraz zasnął po całym dniu "kwiękania"
Ale najwyższy czas, bo on jeszcze bezzębny

Dobry wieczór:-)
Przepraszam, że się wtrącam, ale o jaki syropek chodzi?