mamamatysia
Fanka BB :)
A ja myślałam, że Wy już w EgipcieDobry wieczór:-)
Przepraszam, że się wtrącam, ale o jaki syropek chodzi?

.Boże jestem zakręcona jak słoik ogórków
Dokładnie ze zdrowiem ostatnie miesiące nie najlepiej byłouuuuu - spora "impreza" - masz rację- lepiej nie ryzykować... tymbardziej, że u Was nieciekawie z tym zdrówkiem
dlatego musimy minimalizować ryzyko.No i w niedzielę wybywamy w góry więc wszyscy muszą być zdrowi
takze spokojnie mozesz Kasieńce dać-a jaką radość będzie miała,ze sama może chrupka w rączce potrzymać

