mama Niki
Ewelina
witam kochane:-)smacznych pączków życze!dziś taki słodki dzień
więc mozna zapomnieć o kaloriach:-)wszystkiego najlepszego dla Julianka i Lilianki!!!!dużo zdrówka i usmiechów na buźce!!!:-)życze miłego dzionka uciekam bo mam gościa
dziadziuś do Nicol przyjechał no i mam troszke laby bo teraz dziadziuś bawi;-)ppapap
więc mozna zapomnieć o kaloriach:-)wszystkiego najlepszego dla Julianka i Lilianki!!!!dużo zdrówka i usmiechów na buźce!!!:-)życze miłego dzionka uciekam bo mam gościa
dziadziuś do Nicol przyjechał no i mam troszke laby bo teraz dziadziuś bawi;-)ppapap
normalnie tak jak u mamamatysi - przez kilka dni takiego powera dostał że szok, nie nadążam za nim, zaczął raczkować na dobre, wstaje przy wszystkim co możliwe, w łóżeczku takie akrobacje wyczynia że mała bania...dziś nie spaliśmy od 3 w nocy, bo młody się ...wyspał.. a ja na 7 do pracy 
jeszcze wyszła nam górna jedynka..



a Filip ostatnio sobie upatrzył kółka te nakładane na drążek, uwielbia nimi rzucać tak fajnie daleko się turlają