reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Mamom w Czestochowie!

Alamanda

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2011
Postów
23
Miasto
Czestochowa
Witam Wszystkie Mamy!
W gronie Mam Czestochowskich jestem dopiero od kilku tygodni, bo przeprowadziłam się z Krakowa. Mam pół roczną córeczke i musiałam w ostatnim czasie wszystko ogarnąć, małe dziecko, przeprowadzke, nowe miejsce itd. NIe za bardzo jeszcze orientuje się we wszystkich miejscach w miescie, chciałam małej ostatnio kupić jakieś nowe ubranka, pare klamotów które gdzieś mi sie zawieruszyly w trakcie przeprowadzki, może macie namiary na jakies dobre miejsca w których można rzeczy dla dziecka kupić. Mysle ze mogloby to byc tez miejsce do wymiany informacji o jakichs promocjach artykułów dla dzieci, spotkaniach itd. Z gory dzięki za Wasze odpowiedzi!
 
reklama
witamy serdecznie
ja ostatnio obkupiłam Malutką w galerii zwłaszcza w h&m i endo w innych butikach też poobniżane ceny, do tego polecam tesco - ubranka poprzeceniane po 30-50 % i udał mi się wygrzebać fajne rzeczy już na porę jesienną za bardzo male pieniądze... jeśli szukasz aktualnych promocji to polecam stronkę: PromoBaby.pl dość dobrze i na bieżąco aktualizowana... jeśli chodzi o akcesoria typowo dziecięce to polecam smykatesy na rogu kiedrzyńskiej przy przejeździe kolejowym no i oczywiście zakupy przez internet bo ceny lepsze aczkolwiek nie na wszystkie artykuły... czasami warto zorientować się wcześniej i porównać ceny bo można kupić w tej samej lub podobnej cenie a już na miejscu i "od Ręki" to takie moje doświadczenia - jest jeszcze sklep na podkolejowej ale tam to tez bardziej zabawki i wyposażenie bo ubranka to dość okrojony asortyment dla większych dzieci ale dla noworodków i niemowlaków dość obszernie... mam nadzieję że skorzystasz...
 
Dzieki Asia za dobre namiary. Tesco juz zaliczylam, jakie rzeczy sa piekne. Tez sie opkupilam ;-) a co! Byłam jeszcze w pierwszym usmiechu, na drogowców. Bo to w sumie niedaleko ode mnie. Fajny sklep, przynajmniej duzo miejsca, jakos te towary sie prezentuja, mega duzy wybór wózków. Jest w krakowie na prokocimiu taki sklep, niby mega duzo towaru, ale przez to ze w piwnicach to normalnie nie mogla tam nic w swietle dziennym zobaczyc. Dokupiłam kilka drobiazgów które mi brakowało, w sumie mają promocje na łózeczka turystyczne. Powaznie sie zastanawiam, bo nie wzielismy z krk tego szczebelkowego i mala spi ze mna, a maz na podlodze :(
 
Dzieki Asia za dobre namiary. Tesco juz zaliczylam, jakie rzeczy sa piekne. Tez sie opkupilam ;-) a co! Byłam jeszcze w pierwszym usmiechu, na drogowców. Bo to w sumie niedaleko ode mnie. Fajny sklep, przynajmniej duzo miejsca, jakos te towary sie prezentuja, mega duzy wybór wózków. Jest w krakowie na prokocimiu taki sklep, niby mega duzo towaru, ale przez to ze w piwnicach to normalnie nie mogla tam nic w swietle dziennym zobaczyc. Dokupiłam kilka drobiazgów które mi brakowało, w sumie mają promocje na łózeczka turystyczne. Powaznie sie zastanawiam, bo nie wzielismy z krk tego szczebelkowego i mala spi ze mna, a maz na podlodze :(

Witam! Ja też pomiedzy KRK, a czestochowa krąże. Bo w sumie w czestochowie sie urodziłam a w KRK mieszkam ;-) Co slyszałam wlasnie o tym sklepie na prokocimiu, to sie chyba bajka nazywa. No w takich piwnicach :-( Ja jutro tez do pierwszego uśmiechu jade, bo musze sobie mojego navingtona dokładnie obejrzeć! W sumie to w sklepie pooglądam, to co sie zmieści do auta to kupimy, a reszte przez neta zamówie bo stronkę mają! Ogólnie jak tam już byłam, to sklep mega fajny, taki salon z prawdziwego zdarzenia ;-) Musze sie jutro o jakieś rabaty dowiedzieć, bo w sumie jak pomyśle ile cała wyprawka będzie kosztować!!! Stune jutro czy jakies promocje w sklepie mają ;-)
 
A ja dziewczyny z innym pytaniem, wie któraś gdzie tu najlepiej obciąć włoski takiemu roczniakowi? Bo moja straszna wiercipięta i sama raz się boję, dwa nie mam do tego ręki. A kogut na czubku głowy już za długi i trzeba by przed urlopem porządek na główce zrobić.
 
Zakupy dla małego : Pepco obok Jagiellończyków (dokładniej z tyłu Simply), Tesco Extra na Drogowców i rzeczy z drugiej ręki z allegro lub z tablicy.pl :-)
 
reklama
Potwierdzam, w Pepco mają fajne i niedrogie rzeczy zwłaszcza dla niemowląt, teraz mają bodziaki za 5.99, super sprawa, ale gorzej już z ubraniami dla starszych dzieci, zwłaszcza chłopców, mały wybór i ceny już nie takie:)
 
reklama
Do góry