reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Witam niedzielnie:-)

W temacie spania...moje dziecko cudowne..śpi w dzień ok 2 h (najlepsze spanie ma właśnie teraz nie jako noworodek;-)), na noc około 21, pobudki przed 7:tak:

roksi nie będę Ci pisać o cierpliwości bo mnie pogryziesz;-) ale już niedługo kochana:tak:

sandi zdrówka dla Ciebie! ale Cię wymęczy:no: a Vaneska się trzyma?

Kupiliśmy dziś Zosi puzzle 45 elementów bo 30stki już ją nudzą:szok: zobaczymy jak sobie poradzi.
Zajrzałam do Cocodrillo - oszaleli , spodnie sztruksy 94 zł, bluzeczka 72:-D:szok::-D:szok:
 
jest cień nadziei na rozkręcenie czop odszedł cały:tak: ale skurczy nie ma:confused2: kur:confused2:cze teraz to mogłabym wytrzymać do wtorku bo mój doktor ma dyżur;-)

moja 30 elementów też układa ale myślę że więcej nie dałaby rady na razie:no:
 
reklama
Do góry