reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Miloku spróbujemy pocisnąć;-)
u nas jeszcze jest problem numer dwa czyli posikiwanie się:wściekła/y: co ciekawe na dworze nie ma wpadek tylko w domu:szok: dziś tak długo trzymała że zlała się w kuchni:szok: przebieram ją ok 4-5 razy dziennie:szok: kurcze ile to potrwa:confused: wszędzie czytam ze ten okres trzeba przetrzymać ale u nas ciągnie się to już od początku września:szok:
 
reklama
problem mamy z kupami:wściekła/y: nigdy N nie zrobiła kupy do ubikacji:no: prawie zawsze robi w pampersa którego zakładam jej na noc:szok: po 5 minutach od złożenia woła mnie że kupę zrobiła:sorry2: jak jej nie założę pampersa to walnie kupsko w piżamę:wściekła/y: już mi ręce opadają i nie wiem jak jej wytłumaczyć że kupę trzeba wołać tak jak siku:confused:

roksi u nas identycznie było, tylko, że mały kupał do pieluszki, nigdzie indziej... zajęło nam to czas ok pół roku odkąd młody nie sika do pieluszki, takze masz czas roksi...
 
Miloku spróbujemy pocisnąć;-)
u nas jeszcze jest problem numer dwa czyli posikiwanie się:wściekła/y: co ciekawe na dworze nie ma wpadek tylko w domu:szok: dziś tak długo trzymała że zlała się w kuchni:szok: przebieram ją ok 4-5 razy dziennie:szok: kurcze ile to potrwa:confused: wszędzie czytam ze ten okres trzeba przetrzymać ale u nas ciągnie się to już od początku września:szok:
roksi przypominaj jeje czesciej
moze ona jest zajeata zabawa tak bardzo ,ze nie ma czasu na sikanie hehehhe
ale kontroluj czas jak widzisz ze dlugo juz nei silala to poprostu ja wysadz i kontroluj ile pije , boja duzo wypila to na bakn za pol godziny ze sika sie ze 2 razy
a jak zobaczysz nerwowe ruchy to biegiem na kibekel heheheheh
 
właśnie bardzo często przypominam N o sikaniu:tak: a ona mówi że nie chce a za 5 minut posikana:wściekła/y: jak tłumaczę że nie wolno trzymać trzeba wołać wcześniej to udaje że mnie nie słucha i zagaduje o czymś innym:eek:
 
Magda tylko boję się że w pampersach uwsteczni się i w ogóle nie będzie sygnalizowała siku:eek: kurcze tak było super przez dwa miesiące wołała wzorowo:tak:
 
Roksi u nas Piotrek też często biegnie na ostatnią chwilę do ubikacji, aż trzyma się za siusiaka:eek:, więc jak widzę że długo nie sika, to zaprowadzam go trochę na siłę, tzn ja zagaduję że traktorek chce zobaczyc jak chłopiec robi siku i on wtedy pokazuje, może to będzie sposób u was:confused:
 
Magda tylko boję się że w pampersach uwsteczni się i w ogóle nie będzie sygnalizowała siku:eek: kurcze tak było super przez dwa miesiące wołała wzorowo:tak:

nie bój się o to:no:, u nas niania nie chce Piotrka wysadzac siku na spacerach, bo boi się że go przeziębi, bo nie ma wprawy w szybkim rozbieraniu i ubieraniu:sorry2: i mały chodzi na dwór w pamprsach, mimo to w domu woła siku,
jak ja z nim wychodzę, to mu nie zakładam pampka, tylko go upominam żeby o tym pamietał i też ładnie woła siku,
 
reklama
Roksi, u nas też było takie posikiwanie,ale trwało to może z 3 tyg, za to problem z kupą tak jak u was, Ignaś nam mówi, że chce kupe,ale na nocnik nie usiądzie, robi na stojąco i to jest najgorsze. Siedzi 20min na nocniku i nic a jak wstanie to od razu zrobi!
 
Do góry