reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Witam;-)
Sandi zdrówka dla malutkiej:tak: szybko niech zdrowieje bo coś pisałaś że lecicie do Pl:tak:
Ewelina to mąż się spisał;-) gratuluje miejsca w przedszkolu:-)

moja córka własnie wyniosła pół swojego pokoju do naszej sypialni:baffled: ciekawe kto to wszystko odniesie:confused:
 
reklama
Hej

Byłam w poradni diabetologicznej i dostałam dietę i glukometr. Będę musiała się kłuć 6 razy dziennie i jeszcze rano badać mocz takimi paskami :baffled:. Spędziłam tam pół dzia, a za tydzień mam się zgłosić na kontrolę. Porażka normalnie...

Ewelina, fajnie że się wam udało :tak:
 
łooo kurcze Blu współczuje:baffled: no nic jak tak trzeba to trzeba;-)

moja córka przeprowadziła się do szafy:szok: powiedziała że to jest jej domek;-)
 
hej

Sandi, jak mała? wymiotuje jeszcze? może tylko zwróciła to, co jej stanęło na żołądku i już będzie dobrze, zdrówka życzę:tak:

Blue nie jest tak źle z dietą, nauczysz się komponować jadłospis i przynajmniej już za duzo nie przytyjesz;-)
a jaki miałaś cukier po glukozie?

Roksi mój na pytanie "kto posprzata" zawsze odpowiada "mami":-D, a jak u Natalki jest:confused:
 
Blue nie jest tak źle z dietą, nauczysz się komponować jadłospis i przynajmniej już za duzo nie przytyjesz;-)
a jaki miałaś cukier po glukozie?
7,75. Norma jest do 7,8, ale lekarka uznała że się kwalifikuję. Zaważyło też to, że dziecko jest duże. Powiem Ci, że ta dieta jest obfita jak dla mnie, tylko uboga w cukier :tak:. Dzisiaj sobie zmierzyłam cukier godzinę po obiedzie (były pierogi z mięsem) i mi wyszło 132 :baffled:. Jutro zaczynam na poważnie z dietą i pomiarami ;-). Dieta mnie nie przeraża, bardziej upierdliwość i skomplikowanie tego wszystkiego - glukometr, paski, nakłuwacz, igły, paski do moczu :wściekła/y: i trzeba pamiętać, ciągle patrzeć na zegarek...
 
moja córka własnie wyniosła pół swojego pokoju do naszej sypialni:baffled: ciekawe kto to wszystko odniesie:confused:
mój na takie pytanie odpowiada "mama" :-D

7,75. Norma jest do 7,8, ale lekarka uznała że się kwalifikuję. Zaważyło też to, że dziecko jest duże. Powiem Ci, że ta dieta jest obfita jak dla mnie, tylko uboga w cukier :tak:. Dzisiaj sobie zmierzyłam cukier godzinę po obiedzie (były pierogi z mięsem) i mi wyszło 132 :baffled:. Jutro zaczynam na poważnie z dietą i pomiarami ;-). Dieta mnie nie przeraża, bardziej upierdliwość i skomplikowanie tego wszystkiego - glukometr, paski, nakłuwacz, igły, paski do moczu :wściekła/y: i trzeba pamiętać, ciągle patrzeć na zegarek...

noo, to jest najgorsze, widzę to po mojej babci, która ma cukrzycę....
 
'witam wieczornie :tak: Mala goraczkuje ,ale od rana juz wiecej nie wymiotowala :no: na szczescie .

Roksi - tak jedzuemy za tydzien :tak: wiec mam nadzieje ,ze zdarzymy sie wykurowac :tak:

Blu - uu wspolczuje klucia
 
reklama
hej;-)
zdrówka dla wszystkich chorowitków:tak:
moje odpukać zdrowe:tak:
jutro mam wielki dzień:-p idę na imprezkę babską:cool2: szlak trafi moją dietę:dry:
 
Do góry