reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Kaskada, już na stałe,bo jedno z nas i tak bedzie w domu z Michalką a druga sprawa,że pewnie i tak niebawem bedziemy sie wyprowadzać:-/ od września pójdzie do przedszkola
 
reklama
hej:tak:
a ja właśnie zastanawiam się nad przeniesieniem Pszczółki do Natalki pokoju:tak: muszę rozłożyć łóżeczko i kupić pościel:tak: ale jakoś tak fajnie w tej kołysce i wszystko mam pod ręką:sorry2: co prawda miejsca jeszcze ma dużo na długość to jeszcze do końca lutego może spać:tak:
 
Witam

co do gorączki u nas małio ich było a szybko zchodziły po syropku choć u Zuzi przy anginie długu trzymała
a co do metod obniżania zimnym to jak byłam młoda to siostrze obnizałam wysoką goraczkę ręcznikami nei do końca wiedząc ze to pomoże a rodzice chyba gdzies wyjechali jakoś tak i pomogłam siostrze w cierpieniu

Roksi ja Maksa szybko przeniosłam do pokoju dzieci


spacerek zaliczony obiad zjedzony a ja mus zaraz do pracy wrrr:-:)-(
 
hej!

My dziś idziemy do kina pierwszy raz od 3 lat:szok::zawstydzona/y: na "Nine" ciekawe czy się nam spodoba:-)

kaskada nigdy nie miałam do czynienia z taką gorączką:no:, niech chłopcy zdrowieją!:tak:

soppana decyzja podjęta?

roksi pokaż jeszcze raz tą kołyskę bo pewnie jest cudna mi umknęła;-)

Pytamy Zosi czy chciałaby mieć rodzeństwo a ona na to: "Ale nie ma już takich Zosiów, skońćyły się":-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
ja też jestem, choć często ostatnio nie pisze...
I chciałam od razu wam napisać, że chyba nam sie kupki normują, bo mały dzis sam zawołał i poszedł zrobić bez żadnego oporu... uffff
 
reklama
Hej, ja wczoraj rozglądałam sie powoli za mieszkaniem, ale chyba musze zaczekać,bo większośc chce od zaraz a ja do pracy ide 15marca. Ignas od wczoraj w kółko ogląda bajke tomek i przyjaciele a dzis musielismy isc na dworzec oglądac pociągi :-)
 
Do góry