reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Cudowny dzień za mną:-)
Wybrałam się z moimi pociechami na spacer:-) Dumnie kroczyłam z wózkiem, obok Matyśka ze swoim wózeczkiem i lalą:-) Spotkałam się z koleżanką no ale najważniejsze, że po kilku miesiącach leżenia w końcu mogłam iść i iść i iść..... :-) Dzieci grzeczne, wózek super się prowadzi, tylko jeść mi się wciąż chce:-)
A jutro jadę z Olkiem do szpitala sprawdzić czy z rączką wszystko w porządku:tak: pozdrawiam
 
Cudowny dzień za mną:-)
Wybrałam się z moimi pociechami na spacer:-) Dumnie kroczyłam z wózkiem, obok Matyśka ze swoim wózeczkiem i lalą:-) Spotkałam się z koleżanką no ale najważniejsze, że po kilku miesiącach leżenia w końcu mogłam iść i iść i iść..... :-) Dzieci grzeczne, wózek super się prowadzi, tylko jeść mi się wciąż chce:-)
A jutro jadę z Olkiem do szpitala sprawdzić czy z rączką wszystko w porządku:tak: pozdrawiam

tez jestem zadowolona ze spacerokow
wozek boski i synek tez
jedynie na spacerkach spi dluzej niz godzine i tak szybko jedzenia sie nie domaga:tak:

Magdaa co Olek ma z raczka?



ja milam koljena meczaca noc
tylko dlatego ze do tej pory wstawalimy na zmiane raz ja raz maz a odkad on do pracy poszedl(wczoraj) to ja ttylko wstaje
co najgorsze to jak budze sie tak kolo 2 na karmienie nie jest tak zle ze mna ale po godzinie siedenia z butla i potem zmiana pieluchy (bo oi tej godzinie przewaznie kupa idzie:-D )to nie moge zasnac. a jak juz zasne to trzeba znowu wstac i jestem nie przytomna
 
dziewczyny zapomnailam wam napisac co moj synek wczoraj zbobil

wiec moja mama jest u nas i robi wszystko zeby tylko zajmowac sie malym bez przerwy a ze my jej nie dajemy wiec wykorzysttuje kada chwilke

pora kompania maly lezy juz przygotowany zeby go zaraz rozebrac, a ja zapomnalam oliwkiz gory i polecialam ja przyniesc
w tym czsie moja mama szybko zeby ona mogla Tristana wykapac rozebrala go . w pieluszce byla kupka wiec przetarla mu tylek i do wanienki
schodze na dol may w wannie sie moczy a moja mam ma jakie dziwne cos na brzuchu i jakies smierdzace placki leza na podlodze

wiec tristan naROBIL NA BABCIE i na podloge bo babci guwienko miedzy palcami uciekalo:-D :-D :-D :-D :-D :-D

myslalam ze sie posikam jak to zobaczylam
a babcia poryczala sie ze smiechu

wiec moj Tristan leje na tate , leje na mame , zyga na tate i zyga na mame i dodtakowo kupuje na babacie:-D :-D :-D :-D :-D
 
Wygląda na to, że mój synek na zdrowy bark ale lekkie zwichnięcie miało miejsce, z tym, że u noworotków nic sie z tym nie robi - samo się zagoiło:tak: Dla przypomnienia - nastapiło uszkodzenie podczas porodu bo główka wychodziła z kanału rodnego razem z lewą rączka:no: Przez pierwsze dni wyczuwało się, że rączka go boli ale na szczęście to nic poważnego :tak:

Miloku mój synek też regularnie leje na matkę i strzela kupami:-D Moja córcia uwielbia patrzeć jak mu zmieniam pieluche w nadziei własnie, że sie przydaży:-D Babcię na razie oszczędził;-)
 
Te zaskakujące fontanny przytrafiają się i nam :tak:
Nie będę za bardzo chwaliła ale....

mój synek ciąąągle śpi :-)
i dużo je i kupkuje :-)

gdyby to było moje pierwsze dziecko to normalnie bajka :-)

tez chwilami chce mi sie ryczeć chociaż nie mam specjalnych powodów :baffled:

to hormony
paskudnie sie czasem czuję, nie lubię się tak czuć :eek:

ale ogólnie jestem szczęśliwa, ze mam zdrowe, świetnie dzieciaki :-)
 
Melanie OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!:-) :-) :-)
Maddox - witaj na świecie, maluszku :-)
Melanie bede mogła gdzies zobaczyc fotki Twojego synka? Proooooszeee!!! :-) Buziaki dla Ciebie dzielna mamusiu i dla reszty rodzinki :-)
 
Witam wszystkie Mamy!
Wróciliśmy do domu w poniedziałek tydzień temu ale zanim doszliśmy do siebie musiał minąć tydzień.
U mnie huśtawka nastrojów, płacz, ból pogryzionych piersi, i niegojące się rany-jak po pierwszym porodzie.
Julitka-nasza córeczka tak ma na imię w dzień śpi a w nocy tańczę z nią-ma problemy z gazami, mam nadzieje że to nie będzie kolka. Że poprostu cos zjadła i dlatego ona tak reaguje.
 
reklama
fotki potem wyślę Tobie na pv ;-)
Buziolki! Z góry dziękuję i doczekać się nie mogę!!! :tak: :-D :-)

No i
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ROZDWOJONYCH MARCÓWECZEK!!!
wczoraj byłam tak zaaferowana tym że doczytałam, że Melanie urodziła, że się nie zachowałam :-p :zawstydzona/y: ;-)
 
Do góry