reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Mek wczoraj byla u nas polozna i powiedzialam jej o moich bolach

no i pokazlam co tam mam

i jakies zapalenie sie wdalo

musze przemywac plynem z antybiotykiem

piecze to jak cholera ale przynajmiej wiem ze leczy bo troche jakby mi opuchlizna zeszla


Melanie mal pewnie tak sie zachowuje bo widzi ze cos sie szykuje i nie wie czego oczekiwac , niespokojna jest
trzymam kciki zeby jak najszybciej jej przeszlo bo za duzo na twoich barkach spocznie. przeprowadzka , ciaza , wstrzymanie sie od porodu chociaz jeszcze pare dni i stres zwiazany z nowym brzdacem i jeszcze humorki malutkiej . z aduzo jak na ciezarna mame

obys tylko do przyjazdu mamy wytrzymala:tak:
to juz latwiej bedzie

milej przeprowadzki i wracaj do nas szybko



Witam malaga
jak twoje samopoczucie jako mamusi swiezej bobaska masz slodkiego i jak sie super usmiecha :-)

dziewczyny zauwazylam ze Trostankowi lekko schodzi skora z nozek i luszczy sie troche na brzuszku

czy to normalne ?

smaruje go oliwka po kompaniu i rano przy zmianie pieluszki ale jakos nieskutkuje



i jeszcze maluszek ma przeziebione oczka , bo mu ropieja
jak przyszlu ostatnio polozne to rozebraly go i polozyly na zimnej wadze i tak mial sobeilezec az w koncu go zabralam . no bezprzesady . wiem ze oni tutja swoje dzieci hartuja od malego ale ja swojego tak nei bede. te hartowanie to jest takie na niby bo ich dzieci chore , zakatzrone i zasmarkane chodza i wszystko jest normalne :no: :no:

ja swojego nie przegrzewam ale bez przesady z tym hartowaniem , przeciez on ma dopiero tydzien (dzisiaj ):-) :-) :-)
 
dziewczyny zauwazylam ze Trostankowi lekko schodzi skora z nozek i luszczy sie troche na brzuszku

czy to normalne ?
tak to jest normalne polecam kapac malego w wodzie z mascosan a po kapieli smarowac płynna parafina :tak: :tak: takie zalecenia dostalam od mojej doktor bo moja mała miała taki sam problem
 
a moje samopoczucie juz dzieisj lepiej ale wczoraj nie bylo za wesolo

ja jakas dziwna jestem niby nie mam powodu bo maluszek jeg super grzeczny , maz we wszytskim pomaga , mama pod reka , wszystcy zdrowi i wogule nie mam powodow do bycia smutna a wczoraj caly dzien ryczalam :dry:

dziwaczka jakas jestem

poprostu obudzilam sie smutna i tak caly dzien mnie trzymalo


a dzisiaj znowu mam nerwa
:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:

naj bardziej mam narwa jak ktos pozamna zbliza sie do synka
normalnie jestem zazdrosna :szok: :szok: :szok:

sio mi od synka
on jest MOJ I TYLKO MOJ no i jeszcze czasami MEZA
 
hejka Mamusie! strasznie Wam zazdroszcze ze macie juz swoje malenstwa przy sobie:-) , moje jeszcze za bardzo nie wybiera sie na swiatek,tez tak sobie mysle ze jak sie urodzi to bede bardzo zazdrosna ze kazdy chce dotknac, zobaczyc etc..to strasznie wkurzajace..napiszcie mi prosze jesli mozecie jak Wam sie zaczynal porod i czy wszystko bylo o czasie bo normalnie wariuje ..pozdrawiam !
 
domi03 wszystkie rozdwojone dziewczyny urodziły przed terminem - rozbieżność była chyba między 37 a 39 tygodniem. Ale jak poczytasz nasz wątek to zobaczysz, że trzy z nas są już po terminie i nic się nadal nie dzieje, więc nie ma na to żadnej reguły...niestety :no:
 
Mojego skarba boli dziisja brzuszek :-( :-(
prezy sie i spina i krzywi a mamusia masuje i ciepla pieluszke kaladzie

zmeczona jestem troszeczke bo nie milam sumienia meza budzic jak Tristan pokwekiwal i sam cal noc dygala do luzeczka a maz spal i nic nie slyszal


jak to jest ze on nic nie slyszy a juz przy luzeczku jestm jak tylkoTristan szybciej oddycha:confused: :dry: :dry:

chyba instynkt:-) :-)

wczoraj byla midwife u nas i jeszcze jedna wizyta w przychodni nas czka i na tym koniec bo synus zdrowy jest

no zoltaczke lekka mial ale juz po 3 dniach prawi sladu po niej nie ma
jeszcze jak tak mocno oczki wykreci to gdzies tam gleboko bialka widac ze sa jeszcze zoltawe i dziaselka tez jeszcze troszeczke

do srody powinno zejsc
 
reklama
miloku - to miałyśmy ten sam problem.. Piotrusia dziś w nocy bardzo brzuszek bolał.. Tyle, że mój mąż, mimo, iż w drugim pokoju spał, zrywał sie na każdy dźwięk płaczu i przybiegał mi pomóc - nosił Piotrusia, przebierał :tak:

Ogólnie nie wyspaliśmy się wszyscy..

Do tego pies mi się struł czymś, wymiotował całą noc, sikał, kupkał :szok: A mąż to dzielnie sprzątał :happy:
 
Do góry