reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

sluchajcie dziewczymy
tristan ciagle wymiotuje:szok: :szok: :szok:

2 razy dziennie portafi :szok:
juz nie wiem co mam robic
myslalam ze cos zjadlam ale chyba sam chleb z maslem i gotowana marchewka nie moga mu szkodzic(tylko to jem przez ostatnie 3 dni)



a ja mam okropne problemy z plecami ciagnie sie to juz od porodu i nic nie pomaga tylko wrecz gorzej jest
nie moge chodzic wstac z lozka a huz nie wspomne o kompaniu malego albo przewijaniu karmieniu to az mi lzy leca przez zacisniete zebiska:szok: :szok:



a jeszcze teraz tak leze i cos mi sie wydaje ze Tristan ma katarek
co mozna 2 tygodniowemu brzdacawi na katarek dac
macie jakies sposoby:confused: :confused: :confused: :confused:
 
reklama
miloku - mnie też bolą plecy, a zwłaszcza krzyże właśnie od tego schylania się przy przebieraniu czy kąpaniu..
Co do wymiotów - niestety nie pomogę, ale nie wydaje mi się, żeby chleb z masłem i marchewka zaszkodziły.. Może to z przejedzenia?? Piotruś tak wymiotował jak go w szpitalu przekarmiły Bebiko.. W domu się nam jeszcze nie zdarzyło, nawet z ulewaniem nie mamy problemów..

Nie wiem, czy coś można dać takiemu maluszkowi na katarek :confused: Ja kozuby ściągam gruszką, katarku nie zaobserwowałam :confused:
 
Malaga mnie to raczej caly kregoslup boli , od kosci ogonowej az po kark i od niego glowa
dzien w dzien na prochach jestem

Agutku to jednak nie katarek tylko malemu beknac sie chialo :-D :-D :-D :-D

i cale szczescie :tak: :-)

Ale zyguliniec dalej jest
 
przepraszam,ze sie wtracam Miloku, ale dzieci czesto zwracaja czesc pokarmu-to sa male lakomczuszki i za szybko jedza; nalykaja sie powietrza i to jedzonko nad pecherzykiem powietrza wydala-ulewa; o wymiotowaniu jest mowa, gdy wystrzela salwy mleka...nie napisalas jak to wyglada, moze po porstu ulewa; a jak bedzie Ci duzo wymiotowac, to lepeiej idz do lekarza;
pozdrowionka
 
dziewczyny mam pytanie moją córkę po urodzeniu kazano mi odrazu pieluchować bo ma cos z biodrami:confused: podobno to pieluchowanie jest bardzo ważne czy któras z was też maiała takie zalecenie:confused:
 
juz kiedyś o tym pisałam ;-)

dysplazja stawów biodrowych


zazwyczaj zaleca sie pieluszkowanie do pół roczku
nie masz sie czym martwić, bo to nie jest jakaś wada, tylko dmuchanie na zimne
stawy biodrowe naszych maluszków są miękkie i aby stwardniały tak, żeby nasze dzieci miały mocne stawy powinno się rozkładać nóżki szeroko
po to jest pieluszkowanie

ja nie wytrwałam w pieluszkowaniu Ryśki do poł roczku
wkurzało mnie to , ze ma tyle tego na pupie i w spodenki nie wchodzi :zawstydzona/y:

pieluszkowałam ją ale chyba do 4 albo 5 miesiąca
 
reklama
Ja też miałam wrażenie, że moj synek ma katar:eek: Zapuszczam mu czasami sól fizjologiczną ale nadal cos mu zalega:eek: Pediatra powiedziała, ze taki katar to nic poważnego, więc się już nie stresuję:tak:
O tym pieluchowaniu to i mi ortopeda mówił, mimo, że stawy ok. Od jutra zaczynam - też tego nie lubię, zaraz zrobi się cieplutko a tu trzeba będzie dupcie naszych maleństw zparzać:-(
 
Do góry