reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Hej Kobietki moje:-)

milokuoj jak daleko od nas to jeziorko:-(
nie do wiary co piszesz o tej sąsiadce:szok:

ewelinatak, nosiłam kiedyś okulary bo bardzo chciałam i specjalnie źle litery przeczytałam:zawstydzona/y: okulary dostałam, musiałam zaraz ściągnąć bo bym się zabiła:zawstydzona/y:
teraz nie zrobili mi dokładnego badania bo trzeba zakrapiać, a to długo trwa i prowadzić nie można a ja byłam 30 minut przed pracą.
Podejrzewam, że brakuje mi jakiś witamin wpływających na wzrok.

roksiodgapiam od Ciebie i jutro biorę się za segregację ubrań i butów:tak:

a Wy możecie odgapić ode mnie: dziś 0d. 8.00 do 13.00 umyłam 4 okna, wyprałam, wyprasowałam i powiesiłam tam firany, oprócz tego 2 inne prania, obiad i 1,5 h spacer z Zosią:szok:

ale ległam jak kłoda po tym wszystkim, na chwilę bo zaraz na zakupy for me, do YAMAHA, do mojej mamy i w domu 0 19.30:eek:

się ma powerka:-)

jutro podobnie będzie:-D

elaharno Madzieńki to lubią zaskoczyć:laugh2:
pocieszę Cię, że ja też wstydziłam się dziś za Zosię:zawstydzona/y: mierzę jej spódnicę i pytam: "dobra na Ciebie" a ona "eeee leci z doopy":szok::szok::szok:
 
kaskadafotelik mamy montowany do bagażnika za około 140 zł. Bardzo dużo jeździmy. Jak Zosia była młodsza to czasem zamykały się jej oczy ale wted robiliśmy przerwę, w sumie nigdy nam nie zasnęła. Niewygodne to do spania.

roksico robisz z rzeczami w których nie chodzisz?
oddajesz może do tych koszy Caritasu? ja myślałam o tym, ale jak widzę te walające się bety i koty po nich łażące:no:

bluefazy na mleko ciąg dalszy?
 
roksico robisz z rzeczami w których nie chodzisz?
oddajesz może do tych koszy Caritasu? ja myślałam o tym, ale jak widzę te walające się bety i koty po nich łażące:no:
madzikm powiem szczerze że rzadko robię takie segregacje:zawstydzona/y: ale jak coś mam wywalić to dzwonie do mojej siostry i mamy cz by coś chciały, ewentualnie jeszcze co się nadaje idzie na ścierki:tak:
kiedyś jak mieszkalam u mamy była taka zbiórka odzieży dla Caritas:tak: wywiesili ogloszenie i w danym dniu pakowało się wory ubrań jeździł samochód i zbierał wszystko:tak: ale taka akacja odbyla się tylo raz:baffled:
 
pocieszę Cię, że ja też wstydziłam się dziś za Zosię:zawstydzona/y: mierzę jej spódnicę i pytam: "dobra na Ciebie" a ona "eeee leci z doopy":szok::szok::szok:

:-D:-D:-D:-D jem kolację i bym się przez Zośki tekst udławiła, no pięknie się zaczyna dziać ;-) ciekawe kiedy moje szczęście coś palnie równie wesołego :sorry:
elahar, no może nie ładne były (tzn. Madzi do gustu nie przypadły ;-):baffled:)

madzik, ja okna mam od dwóch dni przejrzyste :-pto z power masz podobnie jak ja, zapylam jak mały btr-ek a potem nie mam siły ani ręką ani nogą ruszyć bo oczywiście wszytko na raz chcę zrobić (i czasem mi się udaje:happy:)
 
elaharno Madzieńki to lubią zaskoczyć:laugh2:
pocieszę Cię, że ja też wstydziłam się dziś za Zosię:zawstydzona/y: mierzę jej spódnicę i pytam: "dobra na Ciebie" a ona "eeee leci z doopy":szok::szok::szok:

no nastepna artystka:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
popedalowalam 45 minut i padam
i kompu kompu i spac
a jutro jak mi sie wcisnac uda ide na zabiegi do kosmetyczki
masaz jakas pompa , to chyba cos takiego ja drenaz limfatyczny
i jeszcze regulacje brwi , masaz twarzy
a jak juz tam bede to moze pazurki sobie zrobie
sie zobaczy :)))
nie moge sie doczekac
wychodne od dzieci
perwsze od nie pamietam kiedy :))))))
buziaki
 
I ja sie witam :-)
My dzis tez bylismy na dzialce,taka cudna pogoda ,szkoda siedziec w domu.Julka wieczorem padla jak betka.
Miloku ale masz fajnie kobieto:tak:
Elahar,Madzikm ale agentki te Wasze pociechy:-D
Ja jutro tez zaczynam myc okna ,bo co mam zrobic same sie nie umyja:no:,swieta tuz ,tuz ,a ja daleko w polu:tak:
Dobra ide sie umyc i spac papa:-)
 
reklama
hej :happy: wrocilam wlasnie...

Ale male agentki z Zosi i Madzi:-D:-D:-D

wczoraj wybralam sie na zakupy do miasta niedaleko naszego ,obkupilam "troszke" corcie ,a sobie oczywiscie prawie nic :confused2: tylko pasek i bluzeczke ...

dzisiaj wybieramy sie do znajomych wiec nie wiem czy zdarze zajrzec ,bo zanim wstane ...oka uciekam milego dnia :-)
 
Do góry