reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Po bilansie wszystko ok.
Laura waży niecałe 12kg ale za to ma aż 94 cm wzrostu.
No i mamy skierowanie do ortopedy bo coś jej się kolanka krzywią.

Też musimy pomyśleć nad butami na wiosnę.

A jak przygotowania do świąt. Bo ja właśnie siedzę i szukam w necie przepisów na sałatki bo idziemy na święta do rodziców no ale trzeba by coś samemu przygotować. Zrobię jakieś ciasto, sałatkę i może jajka w galarecie.
Jutro do pracy tylko na 2 godzinki więc będę miała cały dzień żeby coś wymyślić i zrobić jakieś zakupy.
 
ja się witam tak na chwilkę.....mój szef za to wymyslił żebysmy pracowali po 10 godz.
(chyba go powaliło bo dziecka to już w ogóle nie bede widziec), nie moge wziac całego zaległego urlopu tylko na raty a to raptem 4 dni, wiec mam takie nerwy że szok......

oj nie moge sie juz doczekac wakacji - żeby wreszcie odpocząć

uciekam do pracki spowrotem

miłego dzionka Kobitki
 
Cześć

elahar ten twój szef to dziwny jest :-p z jednej strony fajnie, że daje wam wolne, ale z drugiej to dyskryminujące podejście :sorry:nam z butkami gufo jeszcze nigdy nic się nie stało na szczęście, na twoim miejscu zareklamowałabym :tak:

kasia ale na jakich zasadach 10h? jako nadgodziny? czy w równoważnym systemie pracy czy tak po prostu dla idei?

blue i coś dowiedziałaś się o tych badaniach?
strona z butkami ciekawa, chyba się skuszę na sandałki :tak: zastanawia mnie tylko kto wydaje certyfikat zdrowej stopy?

P.S. kupiłam sandałki ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Umyłam dzisiaj 2 okna :tak: Resztę jutro.
Niestety u nas zapowiadają deszczowe święta. Mam nadzieję, że im się nie sprawdzi :baffled:


elahar ten twój szef to dziwny jest :-p z jednej strony fajnie, że daje wam wolne, ale z drugiej to dyskryminujące podejście :sorry:nam z butkami gufo jeszcze nigdy nic się nie stało na szczęście, na twoim miejscu zareklamowałabym :tak:

;-)

W sumie to mógłby nikomu nie dawać wolnego i wtedy kto chce to by brał sobie urlop ale wiem że tak jest już od 30 lat, że kobiety mają wolne więc nikt się nad tym nie zastanawia i nie protestuje. Dzisiaj nas puścił po 12-ej do domu ;-)

A buty na pewno zareklamuję bo to nasza nie pierwsza para z tej firmy i też do tej pory nie było problemów.
 
reklama
Do góry