reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Po impresce spoko ,było miło ,kaca nie maiałam ,rano byłam, u fryzjera po południu na zebraniu w przedszkolu tyczy sie 6 latków które mogą do szkoły zacząć chodzić,jak dla mnie kupa zamieszania....Ksawka zostawiam oczywiście w zerówce ,absolutnie nie uważam żeby był gotowy do nauki w 1 klasie.Dień zleciał.Zostało nam iwo z wczoraj ,bo kupiliśmy kilka na wszelki wypadek to cóżnie możemy dopuścić ,żeby się zmarnowało:-):-):-)Straszyli dziś meningokokami,namawiali do szczepień w przedszkolu...dzieci miały spotkanie z panem z sanepidu który robił pogadanke o tym jak przestrzegać higieny i td,Ksawek poinformował mnie ,że już mi nie da gryza...:-)
ech te pogadanki.;-)

jakaś zgaga mnie złapała po tych pomidorach.. a dalej mam ochote na kanapke z pomidorem.. ale to chyba by byla przeada zjesc kolejne 8:szok:
ja bez ciąży tyle zjadam na 1 posiłek .
To gdzie przesada?:-D:-D:-D

Ja ostatnio mam wsciekły apetyt ,ale niestety tak sama z siebie tylko i z mojego łakomstwa:rofl2::rofl2::rofl2:Co sadzicie o tej reformie oświaty ,bo Wasze dzieci to jako 5 latki zaczną zerówkę, a potem 1 klasę,.Mnie trochę szkoda dzieciństwa ,boje sie przeciązenia itd ,brak dojrzłości szkolnej ,społeczno-emocjonalnej ,nie wiem jakie to okaże się w Polsce w praktyce ,bo gotowi na to w ogóle nie jesteśmy.Jakie macie nastawienie??;-):szok:
Jestem za.
Dużo dzieci siedzi w domu i się nudzi.A tak zawsze w razie czego to 2 lata zerówki zostaje na przygotowanie dziecka.:tak:

Toksoplazmoza płatna :szok: to obowiązkowe badanie :tak: A sól nie wyżarła :-( śledzik, łosoś wędzony surowy... może być zakażony...
Ja jej surowe mięso od malenkości i żadna cholera mnie nie dopada:-D:-D
 
reklama
moj juz dawno spi
a co dobrego ci zrobil?
tylko we dwie zostałysmy?ciekawe gdzie AS:confused:
nie zawsze można być wcześniej
Klaudia się do konkursu przygotowywała i jakieś płyty z histrii opracowywała.
Nie mam pojęcia po co to,ale widocznie jej potrzebne.


Mojego cos zoladek boli:baffled: juz mu dalam malox:sorry2: biedactwo ale tak to jest jak sie am wrzoda na zoladku:-(

Ja sobie w szladroczku siedze i zaraz go pogonie do kapania tak co skorzystam dzis z jego uslug:-D:-Dwkoncu @ mnie opuscila wiec moge poszalec:-D
owocnych życze :-D:-D:-D

Ja po cesarce siedzialam na łozku z nogami na krzesle i jechalam nogi depilatorem:tak::tak::tak:Potem tylko salowe dziwnie patrzyły na te włosy na podłodze:szok::szok::szok::-D
:szok::szok::szok::szok:

widze ze bez kija nie podchodzic:baffled:wspolczuje
Mam nadzieje ze nie bedziesz miala sporych wydatkow z tego powodu:sorry2:
Ach .Koń rozwalił boks i drzwi.
Koszty na szczescie niewielkie ,bo brat prawie sam zrobił ,tyle że za materiał.
Wracam do domu a tu w akwarium ciemno.
Znów brata na pomoc wzywam.Jedziemy po świetlówki.
Wracamy,zakładamy i swiecą ...2 sek...
Adam zaczyna sprawdzac wszystkie kable i gdzie dotyka tam prąd.
Okazało się,że cała pokrywa jest pod prądem.Mnie kopneło 2 razy,aż mi rękę odrzuciło a Adama raz .Kurczę,a jak by tak mały podzsedł i rączką dotknał?
Nie chcę nawet myśleć ...:-:)-:)no::no:
Zrobić się nie udało ,a za świtlówki zapłaciłam ponad 60 zł i 2 sekundy się przepaliły.:szok::szok:
Stwierdziłam więc,że kupię samą pokrywę weszłam na allegro i znów szok.:szok::szok:
Cena pokrywy to cena 3/4 całego zestawu.:wściekła/y::wściekła/y:
Nie pozostaje mi nic innego jak kupić nowe
600-800 to minimum jakie zapłace a i tak nie wiem czy zanim akwarium dojdzie to ryby bez światła przeżyją.
Raczej mało prawdopodobne.:-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:



moja Weronika to np.parówke,czy placki ziemniaczane (jak dzis) czy kotlecika to sama je widelcem:-D:-D:-D:rofl2:
serków nie je bo nie moze,a zupa ja karmie;)kanapki je sama ale kroje jej w wagoniki:-):-D a jak je bułke bo to ułożerca mały to ajpierw skubie reka srodek a potem skórke:-) a ostatnio wchlebie wyskubała niezła dziurke:-)


:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: moj to sie mnie boi ale przez tyle lat to juz iwe na co mnie stac:-)
Ile ja bym dała,żeby Kubuś zjadł kawałek chleba.Jak na razie nierealne.:-:)-(
Uciekam.Czas na spacerek z piesiem.:-D:-D
dobrej nocki.
 
Witajcie dziewczyny porannie :-):-):-)
Wczoraj juz nie miałam siły do Was zajrzeć, po wizycie u ginusia, pojechałam jeszcze do babci do szpitala :-:)-( potem zakupy i jak wróciłam do domku to padłam:-):-) jestem w piątym tygodniu ciąży:-):-):-):-):-) wszystko jest wporządku :-):-):-) jutro startuję na pierwsze badania :-):-):-):-) pan mąż na początku nie uwierzył, ale dopiero jak mu pokazałam książeczke ciąży i skierowania na badania to uwierzył :-):-):-) i co najciekawsze nie odzywał się do mnie przez całą drogę, dopiero w domu się odblokował i zaczęliśmy rozmawiać :-):-) ale wiecie co ja nie widzę po nim żeby sie tak cieszył jak ja sie cieszę:-):-):-) A Igorek jak mu powiedziałam to zapytał mnie : tak mamusiu?? naprawdę?? bedę miał braciszka hurrrraaaaa:-):-):-) zaraz na dole dziadkom obwieścił nowinę :-):-):-) Kochaniutkie widzę, że wczoraj robiłyście już świąteczne porządki chyba tak???? i ja muszę sie wziąść za sprzątanie:-):-) w poniedziałek jadę do konstancina - odwołać moją operację i zapytać jakie istnieje ryzyko zagrożenia w moim przypadku :tak::tak::tak: Pozdrawiam Was serdecznie z buziolkami :-):-) słoneczko świeci, mam nadzieję, ze będzie cieplutko:-):-):-)
 
moja tak w reke tez je,ale to wtedy głownie sama bułke:-)
no i zapomniała wam wpwoeudziec ze od jakiegos tygodnia Weronika jak zje wieczorem ok 21 to do 6-7 rano wytrzymuje bez jedzenia:-D:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2: moze w koncu koniec nocnego jedzenia:-)
no i juz chrypki nie ma prawie wcale,ale jeszcze jutro posiedzi w domu,ale w piatek juz wylazimy bo mnie szlag trafia.nochyba ze bedzie lało

Ania a w Niemczech sie przestawia czas czy nie?
bo u nas z soboty na niedziele godzine do przodu-czyli godzina mniej spania:crazy:
w niemczech też przestawiają :-):-):-) ja jeździłam do niemiec przez 4 lata:-):-) jeszcze jak panną byłam:))):-):-) to były czasy:-D:-D
 
Witam miłe Panie

U mnie posprzątane tak z grubsza tylko, jeszcze okna, pranie, później bieg na pocztę, gdzieś w międzyczasie zakupy.
Pogoda póki co piękna, no zapowiadają 8* wiec w końcu biorę się za mycie okien. Mój zawsze bardzo się do tego garnął, ale ostatnio jakoś nie. Ja pomyję od środka, on z zewn, albo wszystko zostawię Jemu-kurcze i tak mam dziś kolejny zakręcony dzień. Kiedy trochę spokoju?

Korzystam, że człowiek śniadanie zjeść musi i poczytam sobie o czym plotkowałyście jak mnie nie było. Postaram się być z doskoku chociaż.
 
Dziewczyny!!! 17 stron??? Czy Wy już nie możecie za siebie???:-D:-D:-D:-D!!!

Juz nigdy więcej takich zaległości nie narobie.
Wskoczyło mi w oko ALEKSIA ZAFASOLKOWAŁA!!! ALEKSIA MOJE SERDECZNE GRATULACJE!!!


Nadrabiać będę do wieczora, kurcze jak Wam później posta wysmarzę, to nikomu nie będzie się go chciało czytać, hhihihihihihi

To na zrazie, trza odpokutować, tylko kiedy ja w chacie coś zrobię???:tak::yes::oo2:
 
Ostatnia edycja:
I ja sie WITAM niedlugo muszę jechac do Urzędu Pracy i muszę zabrać Gabi bo nie ma ją z kim zostawić :-( nie bardzo lubię takie sytuację :no: w UP wąskie korytarze i dużo ludzi i niemile urzędniczki Raz Jak z nią byłam to krzywo patrzyły :wściekła/y: wkurzajace to :-(Slonko świeci ale pewnie zimno Idę wypiję kawke a potem będe sie psychicznie nastwaić na jutrzejszy egzamin praktyczny z prawa jazdy ;-) takze odpuszczam dziś i wrzucam na luz ;-):-p MIŁEGO DNIA E-CIOCIE :-)/
 
reklama
Witam i ja porannie:-)
słońce,ptaków spiew i snieg...piekna zima tej wiosny:-):shocked2:

Weronika o 5zjdał kasze i wzięłam ja do łóżka bo marudziła.rano poszłam odprowadzic Pauline dosasiadów,przychodze a Weronika urzeduje przy szafce z butami:szok::-D
zlazła z łóżka,no i pospane.teraz luka na bajke a ja dopijam kawke:-):-D
Joannabedziemy mocno trzymac kciuki.
Aleksia to musisz teraz dbac o siebie,a operacje w ciazy odradzm,sama przeszłam,wiec jak nie ma wybitnrj koniecznosci to lepiej poczekac:tak: a na co miła byc ta operacja?
a mąz to pewnie w szoku.daj mu czas oswoic sie z sytuacja:-D
 
Do góry