reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

u nas ogórki małosolne już dawno zjedzone ;-)

a ja standardowo za bazyliką będę czarny bez zbierać, tam jest go po prostu mnóstwo ;-) kwiaty już kwitną i też można by zbierać, ale czekam na owoce ... sąsiad ma przed domem czarny bez więc będę obserwować na bieżąco kiedy dojrzeje ;-)
ja myslałam ze jutro bede miała wolne to bym poleciała po ogórki na targ ale pracuję a do tyh ze stonki nie mam zaufania;(
 
reklama
a ja znów do targu zaufania nie mam ;-) chyba że kogoś znasz, no to jeszcze jako tako, ale warzywniaków jak grzybów po deszczu ... ostatnio w Wisience kupuję młode ziemniaczki, te malutkie po 1 zł za kg ... pychota :-)
 
zazdraszczam ;-) my na ogródku mamy tylko troszku truskawek, zdecydowanie za mało ;-)

ale trafiłam gościa w szpitalu, na wstępie powiedział że mu zawracam dupę niepotrzebnie, wypisał leki i wysłał do domu ... wychodzi na to że wszystkie badania i tak będę musiała zrobić sobie sama ... ech, szkoda słów
 
Aga zaprasza Was do przetestowania Dove, a ja wpadłam poinformować Was, że na górze forum przynajmniej KILKA RAZY W TYGODNIU pojawiają się informacje o konkursach, ważnych tematach, czy nowościach . Zaglądajcie tam często ,bo naprawdę warto :-)


Namawiam również do subskrypcji kanału na YT babyboom.pl - YouTube, bo będzie się działo coraz więcej i częściej :-)
 
Witam Was Serdecznie my właśnie wróciliśmy z Wakacji było cudownie i kasa zaoszczedzona hahha jak to możliwe??:)Ja walczę teraz na ogródku, a jest tutaj temat na forum gdzie mamy maja ogródki???Bo to moje hobby;)
 
reklama
pamiętam kiedyś że ten wątek był bardzo aktywny,dziewczyny od rana pisały można było się pośmiać wspierać a czasem nawet wyrazić swoje emocje.Szkoda że teraz tak nie jest:-( Poznałam na tym forum mnóstwo wspaniałych dziewczyn
Mam nadzieję że na nowo rozkwitnie wątek z nowymi mamami
Miłego dnia;-)
 
Do góry