reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
ano pamiętamy pamiętamy ;-)

a ja spieszę donieść, że już przestałam być bezrobotną mamą, w końcu mam pracę i maluszka w przedszkolu ... oczywiście kazdy kij ma dwa końce, więc już drugi raz Natan przeziębiony ;-)
 
Hejjj :-D

pamiętam kiedyś że ten wątek był bardzo aktywny,dziewczyny od rana pisały można było się pośmiać wspierać a czasem nawet wyrazić swoje emocje.Szkoda że teraz tak nie jest:-( Poznałam na tym forum mnóstwo wspaniałych dziewczyn
Mam nadzieję że na nowo rozkwitnie wątek z nowymi mamami
Miłego dnia;-)
Wypadłam całkowicie z BB :sorry2: Z sentymentu co jakiś czas zaglądam , zobaczyć czy któraś wróciła.:-D Aga może i stara gwardia powróci ;-) Witam nowe mamy .:-)
Cześć .Pamięta mnie ktoś jeszcze ? :-D:eek::rofl2:
No jak nie , jak tak :-D As Klaudia już w domu ? Wszystko już ok ?

kasia- matiy gratulacje :-) Jak Natan radzi sobie w przedszkolu ? Chętnie chodzi ? Czytam, że przeziębiony ? Zdrówka życzę małemu.

Siedzę w domu z dziećmi i nie wstydzę się tego. Zarabiam! Przede wszystkim przez Internet. Od czas do czasu pracuje też chałupniczo.
Witaj. Napiszesz coś więcej o sobie ?
 
dzięki :-) a Natan bardzo chętnie do przedszkola chodzi, z początku dawałam go tylko na podstawowe 5h a od 1 października już jest na dłużej, bardzo lubi przedszkole, problem ma jak zwykle z komunikacją i pokazywaniem się, ale z dziećmi się bawi chętnie :-)
 
Justa no fajnie by było znowu rozruszać trochę wątek;-):-D bo te fb mnie już chyba zaczyna męczyć :-p
Kasia świetnie że znalazłaś pracę i że Natan sobie radzi a przeziębiony będzie jeszcze nie raz taki urok przedszkoli:sorry2:
As hehehe co za pytanie:-D
 
reklama
Do góry